StoryEditorOCM
ForumOTKRIVAMO

Najbolja krema u borbi protiv bora!

Piše PR
31. siječnja 2017. - 22:15
8981767_xxl

 

Svaka moderna žena koristila je brojne kreme koje obećavaju mladenački izgled, ali nije sva kozmetika zaista učinkovita i prirodna. Zbog pritiska društva, koja na čelu idealne ljepote postavlja mladu ženu s besprijekornom kožom, plastične operacije i botox injekcije postaju sve popularnije, ne razmišljajući o zastrašujućim posljedicama. Život bez bora je samo jedan korak dalje, a ovaj puta otkrili smo vam i zašto!

Krema sa 100% prirodnim hijaluronom

Na sreću se na našem tržištu pojavila krema protiv bora koja zaista djeluje, te su joj sastojci potpuno prirodni. Riječ je o kremi koja prodire u epidermis i dublje slojeve kože, te hidratizira kožu iznutra prema van. Čudotvorna krema koja nakon 2 tjedna redovitog korištenja pokazuje vidljive rezultate, smanjuje bore, duboke lijepo popuni, potiče prirodnu regeneraciju epidermisa i štiti kožu od štetnih vanjskih utjecaja.

 

Zapanjujući rezultati već nakon dva tjedna redovite upotrebe kreme protiv bora Lux-Factor

Pažljivo sa odabirom hijalurona koji nanosite na svoje lice!

Generički hijaluron kineskog uvoza nije uvijek klinički ispitan,

niti je testiran da bi mogao osigurati optimalne rezultate. Lux-Factor 4D Hyaluron krema protiv bora razlikuje se od drugih krema upravo u tome što sadrži samo 100% prirodni hijaluron europskog podrijetla, bez štetnih nuspojava nakon dužeg korištenja osigurava izgled glatke i pomlađene kože, te poboljšava strukturu kože.

 

 

 

 

 

 

 

 

Pročitajte što o Lux-Factor 4D Hyaluron kremi protiv bora, koja nije testirana na životinjama kažu poznate Hrvatice:

Indira Levak, pjevačica

 

»Jeste li isprobale kremu protiv bora Lux-Factor? Savršena je! Čim sam je nanijela na lice osjetila sam kako 'zateže'. Fenomenalan osjećaj! Moja preporuka!«

Ecija Ivušić, TV voditeljica

 

"Od bora priznajem samo smijalice, zato koristim Lux-Factor 4D Hyaluron kremu protiv bora. Ovo je početak ljubavi između Lux-Factor-a i moje malenkosti.“

 

Antonija Šola, pjevačica

 

„Tajna moje lijepe i njegovane kože je u Lux-Factor 4D Hyaluron kremi. Fenomenalna je kao podloga za make up. Zahvaljujući njoj, moja šminka je tokom cijelog koncerta postojana.“

 

Martina Ješe, dizajnerica

 

''Oduševljena sam Lux-Factor 4D Hyaluron kremom, od nje mi lice izgleda svježije. Savršena je kao podloga za make-up i mome licu pruža odličnu hidrataciju tokom dana. Mogu reći da sam pronašla idealnu kremu za svoje lice. Lux-Factor 4D Hyaluron kremu sam preporučila prijateljicama, a ovim putem je preporučam svima jer je zaista odlična!''

Izbrišite bore sa lica i ušetajte u jesen sa znatno pomlađenom i obnovljenom kožom!

Sada možete naručiti Lux-Factor 4D Hyaluron kremu protiv bora po promotivno sniženoj cijeni sa više od 30 % popusta, samo na www.lux-factor.com

25. travanj 2024 04:36