StoryEditorOCM
Forum„DANAS SAM NAJSRETNIJI ČOVJEK NA SVIJETU“

Ivica Todorić: Rodio se još jedan Todorić, mali Vid. Sve mi na ovom svijetu mogu oduzeti, obitelj neće!

Piše JL
15. studenog 2017. - 22:33
ttt

Milica Mihajlović, partnerica Ivana Todorića, mlađeg sina Ivice Todorića, rodila je u Švicarskoj u srijedu sina Vida.

Tu je vijest na svojem blogu potvrdio i sam vlasnik Agrokora u objavi pod naslovom 'Danas sam najsretniji čovjek na svijetu'.

- Sreća koja se ne može opisati riječima, ali koja jednostavno traži da se podijeli sa svima. A danas je takav dan. Rodio se još jedan Todorić, mali Vid! Sve na ovom svijetu mogu mi oduzeti, mogu me ponižavati i progoniti, ali najveću vrijednost nikada nisu i neće moći - moju obitelj. I za nju se nikada neću prestati boriti, objavio je Ivica Todorić.

Milica Mihajlović rodila je svoje prvo dijete u uglednoj privatnoj klinici u Zürichu u Švicarskoj.

Kako piše Gloria, među prvima Ivanu je čestitao poduzetnik Igor Čimbur koji je cijelo vrijeme uz njega, a osim prijateljstva veže ih i kumstvo. Upravo je Čimbur zajedno s Ivanovom sestrom Ivom Balent u polikliniku u Zürichu Milici i bebi donio golemog plišanog medu s kojim se pohvalio i na Instagramu, a nedugo nakon njega lijepu je vijest sa svojim prijateljima podijelila i ponosna teta Iva. U sretnom društvu u Švicarskoj nalazi se i Ivanova i Ivina majka.

23. travanj 2024 23:57