StoryEditorOCM
ForumPRESUDA ŠESTORCI

Svjedok iz sudnice u Haagu ispričao što se dogodilo u trenutku kad je Praljak popio tekućinu iz čašice

Piše PSD
29. studenog 2017. - 14:17
zrtve_rata3-210113

Eugen Jakovčić iz Documente, koji je u trenutku izricanja presude bivšem zapovjedniku HVO-a Slobodanu Praljku bio u sudnici, ispričao je za N1 što se dogodilo.

"Praljak je nakon što mu je izrečena odnosno potvrđena presuda od 20 godina zatvora rekao da je on ne prihvaća i nakon toga je izvadio tekućinu u nekoj maloj čašici i popio je.

General Praljak nakon presude popio otrov? Ispio je sadržaj bočice i sjeo, izgledao je kao da je u bolovima

'Ja nisam ratni zločinac, odbacujem presudu': pogledajte trenutak kad je general Praljak popio otrov

Zbog drame u Haagu nastalo ludilo u saboru, proglašena stanka: HDZ-ovac gađao Pernara, intervenirala i saborska straža

Nakon toga su kamere bile ugašene, a u dijelu sudnice u kojem sam bio vidjeli smo da je on sjeo, nije bilo nikakvih fizičkih naznaka da se radi o otrovu. Sudac je tada nastavio s izricanjem presude, a tada su branitelji Praljka izjavili da je popio otrov.

Tada su se spustile zavjese i mi u tom dijelu sudnice više nismo mogli vidjeti što se događa u tom dijelu u kojem se nalaze osuđenici i njihovi odvjetnici", kazao je Jakovčić

23. travanj 2024 22:34