Još jedno srebro i jedna bronca za Hrvatsku: medalje stižu u Dalmaciju Zadranki Ariani Oreč i Splićanki Miji Tukić

29. rujna 2022. - 21:15

Trećeg dana Europskog tekvondo prvenstva za mlađe seniore (U21) koje se do petka održava u Tirani Hrvatska je osvojila još dvije medalje.

Ariana Oreč iz TK Zadar osvojila je srebrnu medalju u kategoriji do 67 kg, u finalu je izgubila od predstavnice Srbije Ane Perišić. Mia Tukić iz TK Marjan je osvojila broncu u kategoriji do 49 kg, u polufinalu ju je zaustavila Španjolka Adriana Cerezo.

Trećeg dana EP-a od hrvatskih predstavnika na tatami su još izašli i Kevin Češljar (TK Fox) u kategoriji do 68kg i Josip Bilić Pavlinović (TK Marjan) u kategoriji do 87kg.

Posljednjeg dana prvenstva nastupaju Nika Kolarek u kategoriji do 46kg, Helena Kičema u kategoriji do 62kg te Paško Božić i Daniel Barun u kategoriji iznad 87kg.

Oreč i Tukić su se tako pridružile Niki Karabatić i ...

03. svibanj 2024 04:58