SportBOŽIĆNI MALONOGOMETNI TURNIR 'BENKOVAC 2016'

Večeras finale fešte od baluna i dodjela vrijednih nagrada

Piše Ivica Gjergja
23. prosinca 2016. - 15:52
tribineuBenkovcu.JPG

Za svakog ponešto bilo je na malonogometnom turniru u Benkovcu, počevši od Mlađih pionira, preko veterana i na kraju seniora koji su odigrali jednu polufinalnu utakmicu.

Tako je u najmlađoj kategoriji Croatia iz Stankovaca bila bolja od Galovca i zasluženo osvojila treće mjesto.

U kategoriji veterana Marijus je bio bolji od domaćeg Velebita, slavili su zgoditkom Kreše Čuline i osvojili treće mjesto.

U seniorskoj konkurenciji odigrali su polufinale MNK 4 Asa, koji su bili „asovi“ u srazu sa Idassom Nadin i udijelili joj četiri zgoditka i poslali u ogled za treće mjesto.

Mlađi pioniri

Susret za treće mjesto:

CROATIA (S) – GALOVAC 6:2

CROATIA (S): Marić, Dubravica, Morić, Bastać 2, Perica 1, Bačić 1, Brčić, Kartelo 1, T. Vunić, I. Vunić, Šarlija.

GALOVAC: I. Burčul, Čakarun, N. Burčul, Vujović 1, Kožul, D. Čakarun, L. Burčul, K. Burčul 1.

Veterani

MARIJUS – VELEBIT 1:0

BENKOVAC – Gradska dvorana. Gledatelja 300. Suci: Ante Zubčić i Boris Erceg.

MARIJUS: Batur, Z. Pedić, Škara, Čulina, Radošević, M. Pedić, Knez, K. Čulina 1, Klapan, Fabijan, J. Čulina.

VELEBIT: Šimunac, Franjić, Vulelija, Lončar, Bačić, Zrilić, Buljat, Orlović, Mamić, Mikulić, Klarica, Vrdoljak.

Seniori

Polufinale

IDASSA NADIN – MNK 4 ASA 1:4

IDASSA NADIN: Remšak, Mišković, Bralić, Mikić, Šamija, Klarin, Zanki, Božinović 1, Babić, Ledenko, Škugor, Bogdanović.

MNK 4 ASA: K. Bačić, Mario Jarmanović 2, Šitum, Marković, T. Bačić, M. Bačić, Rašić 2, Majić, Rakić.

Raspored za 23. prosinca

17h MNK Benkovac - Idassa (seniori/ utakmica za treće mjesto).

18h Velebit - Zrmanja (mlađi pioniri / finale)

19h Bilice – HV 91 Klesarstvo Katuša (veterani / finale).

20h 4 Asa - Tin (seniori / finale).

Večeras će se održati izvlačenje tombole na poluvremenu finalne utakmice seniora, a glavna nagrada je vrijedan i skup televizor. Dodjela nagrada, priznanja za sve pobjednike obaviti će se nakon finalne utakmice seniora.

16. travanj 2024 21:05