SportFOTO: PRVA ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA 20. KOLO

​U Bibinjama bez pobjednika, Vitezovima trica protiv Zemunika!

15. travnja 2017. - 23:20
sq3.JPG

Prije blagdana Uskrsa odigrane su dvije utakmice 20. kola Prve županijske nogometne lige.

Bibinje i Croatia odigrali su na igralištu Franka Lisice neodlučeno 1:1. Domaćini su poveli u 43. minuti preko Milanovića, a rezultat je poravnao Jerko Santini u 78. minuti. Nakon susreta u gosti bili zadovoljniji.

Drugi susret odigrali su HV Posedarje i Zemunik u Posedarju. Domaćini su uvjerljivo slavili rezultatom 3:0. Prvi strijelac za Vitezove bio je kapetan Lorenco Lola Kajtazi još u 19. minuti da bi nakon njega Ante Lerga sa dva zgoditka postavio konačan rezultat.

BIBINJE – CROATIA 1:1

BIBINJE – Igralište Franka Lisice. Gledatelja 100. Sudac: Tomislav Čulina. Pomoćnici: M. Čulina i Dukić.

Strijelci: 1:0 Milanović (43), 1:1 J. Santini (78).

BIBINJE: Dominović, Režan, Lukić, Sekula, Lukić (od 85. Fain), Bralić, Bugarija, Milanović, Krnčević, Bakić. Trener: Ante Serdarević.

CROATIA: Prskalo, K. Colić (od 56. Jakovljević), M. Colić (od 80. Kadija), B. Budanović, Patača, Šare, Mikulić (od 75. J. Santini), Vidaković, D. Budanović (od 64. I. Santini), P. Budanović, Mitrović. Trener: Mladen Budanović.

HV POSEDARJE – ZEMUNIK 3:0

POSEDARJE – Igralište Gordan Demo. Gledatelja: 100. Sudac: Mateo Bojo. Pomoćnici: R. Bojo i Narančić.

Strijelci: 1:0 L. Kajtazi (19), 2:0 A. Lerga (26), 3:0 A. Lerga (84).

HV POSEDARJE: Kovačević, Žuža, Ivandić, J. Brala (od 80. M. Brala), Jović (od 57. L. Lerga), A. Lerga (od 89. R. Brala), Gavran, Ćuković (od 60. Jukić), A. Lerga II, Brala, Kajtazi (od 87. Milovac). Trener: Vlado Mandić.

ZEMUNIK: Bukvić, Rogić, Šarić (od 62. Milković), Jurjević-Adžić, Perić (od 46. Jurlina), Buljat, M. Marušić, Zdunić, Kresović, T. Marušić, Alvir. Trener: Zoran Vujičić.