SportZADRANI NA MEĐUNARODNOM JUDO TURNIRU U KAŠTEL SUĆURCU

Nina Katuša uzela zlato, Nora Zekanović srebro!

30. travnja 2017. - 14:38
judo

Sudjelujući na 17. po redu Međunarodnom memorijalnom judo turniru „Mario Zebić" 2017 u Kaštel Sućurcu na kojemu je bilo 430 natjecatelja, sudjelovali su i članovi JK Zadar predvođeni trenerima Antom Zankijem i Draganom Kneževićem.

U konkurenciji kadetkinja Nina Katuša je osvojila zlatno odličje dok je u konkurenciji djevojčica do 14 godina Nora Zekanović osvojila srebreno odličje. U konkurenciji mlađih kadeta Nikola Mikin i Hari Mičić su osvojili peta mjesta. Na natjecanju su još nastupili i Mateo Blaslov, Donat Martinović i Marko Vrkić koji su ovaj put ostali bez plasmana.

-Nastupom naših članova u jakoj konkurenciji smo zadovoljni, osvojiti dva odličja je dobar uspjeh, ostali su dobili neprocjenjivo iskustvo, kazao nam je kratko trener Dragan Knežević.

18. travanj 2024 21:31