SportTREĆA HNL - 31. KOLO

Primorac tricom utišao Orkan!

13. svibnja 2017. - 22:27
primorac_omis8-090417

DUGI RAT – Igrarište ŠRC Dalmacija. Gledatelja 100. Sudac: Emil Tomašević. Pomoćnici: Nenada i Palada.

ORKAN – PRIMORAC 1:3

Strijelci: 0:1 Marković (15), 1:1 Romić (57), 1:2 Malčić (74), 1:3 Jurjević (90).

ORKAN: Baučić, Baraban, Jukić, Marčić, Tokić, Romić, Kustura, Klarić, Jurić, Legčević, Roguljić. Trener: Goran Šušnjara.

PRIMORAC: Rogić, Marko Colić (od 86. Katuša), Marković, Vodopija, Galešić, Ješe, Malčić, Brzoja, Bajić (od 46. Mrkić), Perica, Mateo Colić (od 65. Jurjević). Trener: Leo Šarić.

Igrači Primorca su bili optimisti pred odlazak u Dugi Rat. S razlogom.  Ispunili su obećanje i doma se s gostovanja u kod Orkana vraćaju sa tri boda. To znači da su sada na 45 bodova što im već sada osigurava ostanak i za sljedeću sezonu u ovoj ligi. Čestitke zaslužuju igrači i vodstvo kluba.

Susret je bio "jednosmjerna ulica" što se tiče igre Primorca. Već u 15. minuti jedan ubod najiskusnijeg Šime Markovića, koji zabija za vodstvo. Nakon toga gosti su malo "pali" što koristi domaćin i poravnava rezultat, a od tada sve ide na mlin Primorca.

Na terenu SRD Dalmacije do kraja susreta postojala je samo jedna momčad. Biograđani su još dva puta bušili mrežu Baučića. Prvo Malčić u 74. minuti, a točku na "i" i veliku pobjedu stavlja mladi Jurjević u 90. minuti.

Zadovoljni i raspjevani krenuli su igrači Primorca put "bijelog grada"...

20. travanj 2024 04:53