Nakon što su odigrane sve utakmice Županijske lige najmlađih kadeta u 2016/17. godini, igrale su se utakmice za plasman, kao i finale. Najbolji su najmlađi kadeti Zadra koji su u finalnom dvoboju zasluženo pobijedili momčad Zare.
Polufinale
ŠK ZADAR - ABC-ZADAR 61:28(17:8;20:0;14:9;10:11) Hordov R. - Bilić T.
ŠK Zadar: Maraš 2, Skelin 2, Batović, Diklan, Zdrilić 2, Šango 4, Šare 5, Perković 4,Dijan 15, Ružić 10, Bilokapić 7, Lončar 4, Baričević 4, Dundović 2, Klanac, Batur.
ABC-Zadar Kotrulja 22, Kotrulja V. 2, Jović Ramov, Ramov D., Šušak-Vrhar, Mustać 2, Karpuzovski, Stošić, Kotlar 1, Skočić, Vidaković, Lukić 1.
SONIK-PUNTAMIKA - ZARA 39:46(9:12;8:8;6:18;16:8) Nekić D. - Bilić T.
Sonik-Puntamika: Baričević, Mirčeta 2, Pavin 27, Ružić, Torbarina 4, Heder, Ledenko, Peša, Sikirić, Josipović 6, Lerga, Brkić, Pervan.
Zara: Gospić 2, Begić, Čakarun 6, Gospić, Čirjak 2, Lučić 4, Zubčić 3, Grzunov, Zagoršak 25, Onešćuk
Susret za 13 - 14. mjesto
PAKOŠTANE - OTOK UGLJAN 39:27(19:3;8:5;7:12;5:7) T. Bilić / M. Jurjević Pakoštane: Meštrov F. 7, Stojanov 2, Pavin 15, Bačkov 2, Vulin, Bakija, Juričin, Lacman, Čudina P., Kazija 2, Lukin, Kulaš, Maksan, Čudina S., Kazija M., Rašin, Vulin 2, Tuta 9. Otok Ugljan: Šoša J., 2, Mišlov 16, Kačan A., Vindas, Kraljev, Dunatov, Kačan J.,Kolega 4, Sorić 5. Susret za 11 - 12 mjesto
VOŠTARNICA -TORNADO-ZARA 23:11(7:2;5:0;5:0;6:9) L.Štrmelj / A. Marinović.
Voštarnica: Ivanković S. 10, Fabulić, Rogić, Maraš, Novak, Mašina 2, Šimićev 2, Pelaić, Verunica, Bacalja, Klarica 2, Marinković 7, Bukarica, Buterin, Ivanković T., Begonja.
Tornado-Zara: Kolega 1, Iveta, Meštrić, Perić, Školjarev 2, Svorcina, Kolega, Švorinić 4, Ranj, Boško, Smud 2, Ćuća, Pikunić 2.
Susret za 9 - 10 mjesto
BIOGRAD - ŽKK ZADAR 24:26(4:3;8:10;4:4;6:5) Štrmelj / Marinović.
Biograd: Orlović, Požarina-Rašljić 4, Rašin, Vodopija, Marčić 1, Karabatić, Ugrinić, Rogić 10, Rašin R. 2, Peraić, Rončević 2, Jeličić 5, Miloš, Rašin M.
ŽKK Zadar: Budija, Jelenić, Paleka, Đaković 10, Ikić 2, Kanjer, Ćustić 4, Kovač, Bulat, Domijan 8, Ferataj 2
Susret za 7 - 8 mjesto
ŠKABRNJA - BIBINJE 44:34(11:2;6:3;10:11;17:18) Bilić / Jurjević.
Škabrnja: Bubnjar, Kardum 6, Milaver 15, Škara A. 4, Škara L., Ražov 7, Ivković 2, Škara J., Milković 2, Ožaković, Kardum P. 6, Čakarun 2.
Bibinje: Lisica G. 1, Koljđeraj l., Karaban, Sikirić 5, Pavić, Badrak 21, Lisica M. 2, Koljđeraj J., Kinda, Bralić 1, Sorić 4.
Susret za 5 - 6 mjesto
SUKOŠAN - ŠK CURE-ZADAR 22:59(9:14;2:19;10:16;1:10) Banović. / Medanić.
Sukošan:Bičić 19, Pavić, Torbarina, Nadinić, Tavra, Molnar, Skandalia 2, Sertić, Keran, Grginović, Smolić-Ročak 1, Nadinić A.K., Peričić, Erslan.
ŠK Cure-Zadar: Dražić 4, Špinderk 11, Dobrić 6, Nekić 8, Pleslić 10, Domijan 4, Skroče, Škara 6, Rudić 2, Kovač, Mikulić 6, Bogović 2, Šestan, Mikulić.
Susret za 3 - 4 mjesto
SONIK-PUNTAMIKA - ABC-ZADAR 44:28(12:6;7:6;13:9;12:7) Banović F. / Medanić L.
Sonik-Puntamika:Baričević, Mirčeta 5, Ružić, Torbarina 12, Heder, Jančijev, Peša, Sikirić, Josipović, Lerga, Brkić, Pavin 22, Pervan 5, Ledenko.
ABC-Zadar Ramov, Skočić, Jović 2, Karpuzovski, Vidaković, Kotruljan N. 13, Mustać, Šušak-Vrhar 6,Stošić, Kotlar, Lukić 7, Kotrulja.
Susret za 1 - 2 mjesto (finale)
ŠK ZADAR - ZARA 41:15(12:0;10:2;14:4;5:9) Banović / Medanić.
ŠK Zadar: Klanac, Batur 2, Dundović, Baričević, Maraš 4, Skelin 6, Batović 6, Diklan 3, Zdrilić, Šango, Šare 2, Perković, Dijan 8, Ružić 4, Bilokapić 4, Lončar 2.
Zara: Gospić J., Begić, Čakarun 2, Čirjak, Zubčić 2, Lučić, Peranić, Grzunov, Zagoršak 4, Gospić R., Onešćuk 7, Grgin.
Redoslijed (ljestvica) na kraju natjecanja je kako slijedi:
1.ŠK ZADAR - ZADAR
2.ZARA" - ZADAR
3.SONIK-PUNTAMIKA - ZADAR
4.ABC-ZADAR - ZADAR
5.ŠK CURE-ZADAR - ZADAR
6.SUKOŠAN - SUKOŠAN
7.ŠKABRNJA - ŠKABRNJA
8.BIBINJE - BIBINJE
9.ŽKK ZADAR - ZADAR
10.ŠK BIOGRAD - BIOGRAD N/M
11.VOŠTARNICA - ZADAR
12.TORNADO-ZARA - PREKO-ZADAR
13.PAKOŠTANE - PAKOŠTANE
14.OTOK UGLJAN - PREKO
Na završetku finale utakmice predani su pokali, medalje i diplome igračicama i igračima ŽLNK, a dijelili su ih redom: Šime Mršić (zamjenik župana Zadarske županije), Marija Režan - Vrsaljko (bivša igračica ŽKK „Zadar" i Hr. reprezentativka), Tomislav Ružić i Rok Stipčević (bivši igrači Zadra i HR reprezentacije), Ivo Josipović (bivši igrač Zadra i Puntamike ), Jakov Vladović i Marko Jurica (igrači Zadra), Marin Vrsaljko (član IO KSZŽ, bivši igrač Zadra i predsjednik -trener KK Zara).