Zagora bolja od Zadra

23. srpnja 2017. - 18:00
detalj iz igre2.JPG

ZAGORA – ZADAR 4:2

UNEŠIĆ – Igralište Borovište. Gledatelja 250. Sudac: Josip Višić (Šibenik). Pomoćnici: Vučmilović i Vukorepa.

Strijelci: 1:0 Sablić (11), 2:0 Sablić (15), 3:0 Pleština (34), 4:0 Borozan (40), 4:1 Brlić (54), 4:2 Župan (57-11m).

ZAGORA: Vukić, Pleština, Borozan, Brnadić, Pezo, Maleš, Bitunjac, Slugan, D. Vučemilović, N. Vučemilović, Sablić. Još su igrali: Rodić, S. Maleš, Škomrlj, Stojak, Matić, Čular, Kranjac, Klisović,Plaeština,Pirija. Trener: Davor Višić.

ZADAR: Gluić, M. Jurjević, Tokić, Viduka, Jerbić, Anić, Župan, Rončević, Ivičić, Jurić, Torbarina. još su igrali: Josić, Šimurina, Zubčić, Prekpalaj, Brlić, K. Jurjević, Pranić. Trener: Leo Burčul.

Svakoj momčadi je u prijateljskom ogledu pripalo po jedno poluvrijeme, a svi igrači na koje treneri računaju dobili su priliku da se pokažu. U prvom poluvremenu  je bila bolja Zagora koja je igrala kompletna, da bi u nastavku inicijativu i igru preuzeo Zadar, bio bolji i polučio dva zgoditka, no i pored toga doživio je poraz.

25. travanj 2024 20:54