Za 1. Memorijalno-humanitarni malonogometni turnir "Antonio Jurjević " prijave su završene, prijavljeno je impozantan broj od 76 ekipa. Kostur turnira će biti 64 ekipe, dok će ostatak ekipa igrati pretkola. Izvlačenje parova se održalo u caffe bar ET na Bulevaru, donosimo raspored za prva tri dana.
Utakmice će se igrati na terenima s umjetnom travom po futsal pravilima, točnije na dva terena zbog velikog broja sudionika, a kreću 16. kolovoza u 19 sati u ŠC Višnjik.
Osim što će prihodi od karata, hrane i pića ići za izgradnju spomenika Antoniju Jurjeviću, prikupljat će se i novac za pomoć Zadranki Petri Zrilić, oboljeloj od neuroblastoma.
Prijavljeni sastavi: 1. MNK BULEVAR I , 2. MNK PLOVANIJA, 3. MNK BRODARICA, 4. MNK SINJORETOVO 5.PAMTIM SAMO SRETNE DANE, 6. EKIPA BULEVAR, 7. MNK RELJA, 8. MNK PLOČA-TIPSTER, 9. GENERACIJA 90, 10. KONTROL BIRO, 11. MNK DASIADO, 12. GORICA, 13. BRUSCHETTA, 14. NK NOŠK,15. MNK KAMPO KAŠTELO,16. MNK STANOVI, 17.DALMATINAC CRNO, 18. MNK SV. ANTE, 19. MNK VRSI, 20.KUKLJICA, 21. FORTUNA DRAGE, 22. MNK GAUNI, 23. MNK MU RVICA, 24. MNK IDASSA NADIN, 25. MNK VOSTARNICA, 26. DŠR BRODARICA,27. MNK 8 MLADI,28. MNK MLADOST PETRČANE,29. MNK KRUŠEVO,30. DIŠPET & KULT,31. MNK SAMBA POLI ČNIK,32. MNK TIN, 33. MNK SMILJEVAC,34. TORTUGA BAR ZADAR,35. MNK RAŠTANE KANELA, 36. MNK SUHOVARE,37.KONOBA KAMEN,38. VAKANZA,39. MNK POLJICA, 40. MNK LJEVICA ZADAR,41. MNK USTANIK,42. ZADRANKA,43. HOTEL DONAT,44. ADRIATIC PROPELERI,45. MNK BULEVAR 2,46. MNK VIŠNJIK,47. MNK KRNEZA, 48. CAFFE BAR LUNA PREKO, 49. MNK PR IMORAC LJUBAČ,50. BISTRO KOLODVOR, 51. MNK DEPORTIVO LA MURVICA, 52. VAGABUNDO,53. KUALJSKA MLADOST & POJONSKO SRCE, 54. MNK BILI BRIG,55. RESTORAN KOD STIPE,56. NOVI BOKANJAC & SVETI PETAR I PAVAO,57. MALI CAFFE,58. BORIK,59. EKIPA S.M.A.K, 60. BANJ,61. ŠPADA,62. MLADEŽ OPĆINE POLIČNIK,63. EKIPA GIACOMO,64. MNK PUNTAM IKA,65. DEBELJAK VETERANI,66. MNK YOUNG BOYSS, 67. JURJEVIĆI KRUŠEVO,68. POSEDARJE,69. FUNIMATION,70. NULA-NULA,71. MNK SUKOŠAN,72. MNK BRIŠEVO, 73. MNK CRVENE KUĆE,74. HAJDUK PRIDRAGA, 75. MNK POLJICA BRIG,76. MNK VAROŠ.
RASPORED ODIGRAVANJA UTAKMICA :
SRIJEDA 16.08.2017. TEREN "A"
19 : 30 h GENERACIJA 90 - POSEDARJE
20 : 15 h KUALJSKA MLADOST I POJONSKO SRCE - MNK POLJICA BRIG
21 : 00 h MNK PRIMORAC LJUBAČ - MNK IDASSA NADIN
21 : 45 h MNK PLOČA TIPSTER - MNK MLADOST PETRČANE
TEREN "B"
19 : 30 h NULA-NULA - MNK CRVENE KUĆE
20 : 15 h MNK BRIŠEVO - DIŠPET I KULT
21 : 00 h MNK VAROŠ - BRUSCHETTA
21 : 45 h MNK VRSI - RESTORAN KOD STIPE ČETVRTAK
17.08.2017. TEREN "A"
19 : 30 h HAJDUK PRIDRAGA - MNK BULEVAR 2
20 : 15 h MNK VOŠTARNICA - MNK KRNEZA
21 : 00 h KUKLJICA - KUALJSKA MLADOST I POJONSKO SRCE / MNK POLJICA BRIG
21 : 45 h HOTEL DONAT - VAGABUNDO
TEREN "B"
19 : 30 h VAKANZA - KONTROL BIRO
20 : 15 h MNK SUKOŠAN - MNK RELJA
21 : 00 h MNK BULEVAR 1 - MNK BRODARICA
21 : 45 h NULA-NULA / MNK CRVENE KUĆE - MNK KAMPO KAŠTELO
PETAK 18.08.2017.
TEREN "A"
19 : 30 h MNK MURVICA - ŠPADA
20 : 15 h MNK VIŠNJIK - GORICA
21 : 00 h KONOBA KAMEN - GENERACIJA 90 / POSEDARJE
21 : 45 h BANJ - FUNIMATION TEREN "B"
19 : 30 h NK NOŠK - MALI CAFFE
20 : 15 h MNK STANOVI - MNK BRIŠEVO / DIŠPET I KULT
21 : 00 h MNK GAUNI - DALMATINAC CRNO
21 : 45 h MNK BILI BRIG - BISTRO KOLODVOR