Piše Ivica GJERGJA
27. kolovoza 2017. - 21:33
zadar_kamen18-010417

PRIMORAC (S) - ZADAR 2:0
STOBREČ - Igralište Blato. Gledatelja 200. Sudac: Josip Duganđić. Pomoćnici: Jurić i Nenada. Strijelci: 1:0 Ožegović (42), 2:0 Bakić (62). PRIMORAC: Šolić, Visković, Omrčen, Bakić, Barać, Domazet, Župan, Ožegović, Ćerdić, Boban (od 73. Stipanvić), Zebić. Trener._ ZADAR: Gluić, Tokić, Sarić, Ivičić, Župan, Verunica, Jerbić, Rončević (od 55. Anić), Viduka, Jović ( od 68. Torbarina), Smokrović. Trener: Leo Burčul.

Za Zadar je utakmica u Stobreču sa Primorcem krenula dobro jer su Verunica i Ivičić izigrali obranu domaćina, a ovaj potonji tukao iz peterca no lopta mu je na putu do gola „upala" u blok i odlična prigoda odlazi u nepovrat, minuta je 14.

Gluić se ističe dobrom obranom u 22. minuti da bi Rončević u 37. dobro zagrijao dlanove vrataru Šoliću. Samo četiri minuta kasnije Boban je sve uradio poslužio Ožegovića koji za Primorac postiže vodstvo, a u 48 minuti Ivičević pogađa gredu, na nesreću Zadra.

Ponovo Primorac povisuje na 2:0 ovaj put je strijelac Bakić, minuta je 62. Zadar preko Anića pokušava u 75. minuti, dobar udarac no brani Šolić, pa u 81. minuti Jerbić tuče no i ovaj put ništa lopta odlazi preko gola. Bez promjene rezultata je bilo do kraja susreta.

20. travanj 2024 16:09