Donosimo raspored sve tri županijske malonogometne lige koje će se odigrati u subotu i nedjelju po rasporedu kako je navedeno:
Subota 25. studenog:
U 20 sati Young boys – Paklenica,
U 21 sat Ploča – Tin.
Nedjelja 26. studenog:
U 18 sati Ugljan – Vrsi,
U 19 sati Varoš – Puntamika,
U 20 sati Plovanija – Sveti Ante,
U 21 sat Sveti Ante – Poljica,
28. studenog u Biogradu u 19 sati Gauni - Kontra
Redoslijed: Puntamika 22, Varoš 21, Tin 19, Plovanija 16, Ugljan i Ploča 13, Vrsi 12, Idassa nadin 11, Poljica 9, Paklenica i Kontra 8, Gauni i Sveti Ante 7 bodova.
DRUGA ŽUPANIJSKA MALONOGOMETNA LIGA 10. KOLO
Subota, 25. studenog igraju:
U 14 sati Murvica – Višnjik,
U 15 sati Dasiaddo – Samba,
U 16 sati Brodarica – Bili brig,
U 17 Poljica brig – Raštane Kanela,
U 18 sati Kontrol biro - Tornado Bibinje,
U 19 sati Stanovi – Sveti Mihovil,
27. studenog u 19,30 sati Sukošan – Primorac Ljubač.
Redoslijed: Kontrol biro 25, Bili brig 24, Stanovi 20, Primorac Lj 17, Sveti mihovil 16, Brodarica , Raštane kanela , Tornado Bibinje i Poljica brig 11, Samba 10, Dasiaddo i Višnjik 7, Sukošan 5, Murvica 4 boda.
TREĆA ŽUPANIJSKA MALONOGOMETNA LIGA 9. KOLO
SKUPINA A, igra se 25. studenog:
U 15 sati Termin – Mladost,
U 16 sati Ljevica Zadar – Rupalj,
U 17 sati Zaton – Privlaka 2017,
U 18 sati Mali cafe – Drakmar Sali,
U 19 sati Donje Raštane – Mala Rava,
U 20 sati Briševo – Deportivo la Murvica.
Redoslijed: Mali cafe 21, Rupalj 18, Vošta 17, Briševo i Mala Rava 13, Zaton i Privlaka 2017 10, Deportivo la Murvica 9, Termin i Mladost 7, Drakmar Sali 6, Ljevica Zadar i Donje Raštane 4 boda.
Skupina B, igra se 26. studenog:
U 14 sati Jadran Vrsi – Smiljevac,
U 15 sati Bali – Sinjoretovo,
U 16 sati Krneza – Crvene kuće,
U 17 sati Osam mladi – Sveti Ante Visočane,
U 18 sati Zemunik – Aenona,
U 19 sati Slivnica – Val de ghisi.
Redoslijed: Bali 21, Sinjoretovo 19, Sveti Ante Visočane 18, Zemunik 15, Slivnica 13, Smiljevac 11, Krneza i Osam mladi 9, Aenona 8, Crvene kuće 5, Val de ghisi 3, adran Vrsi 0 bodova.