ZAGREB – JAZINE ARBANASI 85:77 (25:18, 25:18, 21:24, 14:17).

ZAGREB – SD Trnsko. Gledatelja 200. Suci: Alfred Jović, Živko Mirilović, Dražen Štrok. Delegat Boško Petrović.

ZAGREB: Ogrizović 2, Herceg, Bačevina, Buovac 18, Palokaj, Proleta 12, Čar 2, Šango 19, macner, Radoš 10, Krapić 22, Bađim.

JAZINE - ARBANASI: Sarajlija 18, Gulam, Butorac 23, Bučaj, Škara, Ivanov, Zrnić 20, Dražević 5, Fodor 9, Wooods 2.

Ni posljednji susret odigran u Zagrebu sa istoimenim klubom Jazine - Arbansi nisu uspjeli pobijediti, pače poražene su sa osam koševa razlike (85:77), te premijerni nastup mladog i nadarenog trenera Luke Bujasa nije uspio. Po tko zna koji put su Jazinama Arbansima presudili Zadrani, ovaj put Franko Šango i Ante Krapić, koji su ukupno postigli 41 koš. Otići ćemo na početak posljednje dionice, kada su gosti učinili seriju 8:0 u kojoj Butorac postiže šest poena i prilaze na samo minus tri te dovodi utakmicu u neizvjesnost nakon nepune tri minute igre u posljednjoj četvrtini. No Proleta, Zagreb vraća na plus osam koševa, za konačnu pobjedu , a Zagrebu je ovo treća pobjeda dok su Jazine još uvijek bez pobjede.

Sljedeće kolo Jazine - Arbansi igraju sa Zabokom 09. prosinca, u dvorani Jazine.

24. travanj 2024 15:55