Palvara u zadnjoj minuti zabio gol i donio pobjedu Lišanima!

Piše Marko Ledenko
10. siječnja 2018. - 20:44
TOROVI.JPG

Nakon prijelaznog roka benkovačka mininogometna liga postala je puno kvalitetnija jer su sve ekipe dovele velika  pojačanja, a to je garancija da će liga do zadnjeg kola biti uzbudljiva i neizvjesna. Gledatelji u Benkovcu sada mogu gledati igrače iz prve i druge lige hrvatskog futsala. Polača i Cb Popay odigrali su odličnu utakmicu s puno postignutih golova i što govori da se igra napadački nogomet. Polača je imala vodstvo dva gola razlike prije dvije zadnje minute ali uporni Popayevci su na kraju izjednačili rezultat na 6:6.  4 Asa i Fortuna Drage u čvrstoj utakmici prikazali su dobar nogomet, na kraju su asovi tijesno pobjedili. Mlada momčad AŠ Martina opet pruža odlične igre i namučili su do zadnje minute Lišane, gdje je zvučno pojačanje Lišana, Anto Palavra u zadnjoj minuti zabio gol za pobjedu svoje ekipe. Vrhunsku utakmicu odigrali su Drage i Benkovac s puno rezultatskih preokreta, iskusni Marin Miletić u zadnjoj minuti utakmice poravnao je rezultat za Benkovac. Torovi su odigrali svoju najbolju utakmicu protiv Budaka i napunili su mrežu  vratara Miletića. Fenjeraš Nadin odigrao je dobru utakmicu protiv favorita Pakoštana ipak je presudila kvaliteta i iskustvo Pakoštanaca. Kruševo i Rodaljice odigrali su također zanimljivu i dobru utakmicu gdje je Kruševo pobjedilo tijesnim rezultatom. Vrana ulazi u veliku formu i momčad Raštevića nije imala odgovor na igru odlične Vrane.