Ovo ima samo u HNL-u: ušao u igru, zabio gol, pa morao izaći. Razlog? Žurio je na vlastitu momačku!

Piše SPORT SD
17. prosinca 2023. - 08:45

Lokomotiva je bez većih problema u Zagrebu svladala Istru s 3:0 i skočila na šesto mjesto u prvenstvu. Kod zagrebačke momčadi je na početku drugog poluvremena u igru ušao Robert Mudražija (26), ali nije odigrao utakmicu do kraja, izašao je u 94. minuti.

A razlog zašto je morao izaći iz igre je posve nesvakidašnji. Naime, Mudražiji se žurilo na vlastitu momačku! Današnji dan bi mu ionako bio za pamćenje, ali Robert ga je još i obilježio golom dvije minute prije izlaska iz igre.

Nije ni tu kraj proslavama, kako je rekao trener Lokomotive Silvijo Čabraja za Novu TV:

- A sljedeći tjedan žene se i Milićević i Bartolec. Na Kajzerici je vrijeme slavlja.

01. svibanj 2024 15:45