SportJEDINSTVENA LIGA

Matija Zorić, Manuel Dundović i Toni Torbarina predvodili kadete KK Zadra u novoj pobjedi

22. siječnja 2022. - 18:38

Kadeti Zadra upisali su novu visoku pobjedu u susretu 2. kola Jedinstvene kadetske lige protiv ekipe Međimurja. Već nakon uvodnih desezt minuta igrači Marija Jeličića odvojili su se na 15 koševa plusa, a do kraja prvog poluvremena svoju su prednost podignuli i na velikih 62:17, objavili su iz KK Zadra.

U drugom poluvremenu samo su odradili već dovršeni posao Zadrani koji su minutažu poprilično jednako raspodijelili, a ekipa Međimurja koja je stigla bez svog najboljeg igrača i s epitetom najmlađe ekipe lige do kraja se nije predavala te je junački pala rezultatom 116:43 na Višnjiku. Zadrane je s 16 koševa predvodio Matija Zorić, 15 i 8 skokova doda je Manuel Dundović dok je Toni Torbarina također upisao 15 ubačaja. Kod gostiju s po 8 koševa najbolji su bili Lovro Beuk i Nikola Hren.

29. svibanj 2024 07:17