SportBRAVO, ZADRANI!

Velika fotogalerija: na Višnjiku su košarkaši zadarskog Kluba osoba s invaliditetom pobijedili Splićane i postali prvaci Hrvatske!

Piše Zadarski.hr
1. travnja 2023. - 19:54

Košarkaši zadarskog Kluba osoba s invaliditetom prvaci su Hrvatske u košarci u kolicima, u dvorani Kreše Ćosića na Višnjiku u subotu su, u utakmici završnice prvenstva Hrvatske u košarci u kolicima, porazili Splićane.

U ogledu KKOI Zadar i KKI Split, Zadrani su tijesno porazili Splićane rezultatom 57:55, iako su Splićani u prvoj četvrtini poveli, rezultatom 11:19, da bi u poluvremenu dominirali s rezultatom 26:37.

Tek posljednjih desetak minuta utakmice Zadrani su počeli smanjivati prednost splitskog kluba, a završnica je bila spektakularna i slavili su pobjedu, postavši prvaci Hrvatske u u košarci osoba s invaliditetom.

Najbolji strijelac utakmice bio je Dino Kolega, a u najbolju petorku prvenstva izabran je Ivica Žagar.

08. svibanj 2024 18:12