SportMEĐUNARODNI TURNIR "KAŠTELA OPEN 2018"

Zadranima zlato, srebro i dvije bronce!

28. kolovoza 2018. - 12:21
Judo klub zadar

U organizaciji judo kluba Kaštela ovog vikenda je održan međunarodni judo turnir „Kaštela Open". Na turniru je nastupilo oko 160 natjecatelja iz šest zemalja. Na ovom natjecanju je nastupilo i šest Zadarskih judaša predvođenih trenerima Antom Zankijem i Draganom Kneževićem. Zadarski judaši su osvojili jednu zlatnu, jednu srebrnu i dvije brončane medalje.

Tako je u konkurenciji seniorki i seniora, Nina Katuša u kategoriji do 52 kilograma osvojila zlatno, dok je Stipe Šestan u kategoriji do 100 kilograma osvojio brončano odličje.

U konkurenciji kadeta do 18 godina, Luka Mijić je osvojio srebreno odličje, dok je Donat Martinović u konkurenciji mlađih kadeta osvojio brončano odličje.

Na natjecanju su još nastupili Josip Klarin i Nikola Mikin, no ovaj put nisu osvojili odličja, ali su stoga stekli iskustvo.

10. svibanj 2024 02:22