KošarkaKOŠARKA

EUROLIGA Tomić prvi skakač Barcelone u uspjehu kod kuće protiv Milana

8. veljače 2020. - 00:10
Barcelona je dobila u svojoj Blaugrani Milano s 84:80 u 24. kolu Eurolige. U prvoj četvrtini je imala 11 koševa viška (19:8), u drugoj je Milano vodio s 12 (31:43), a u trećoj je domaćin u dva navrata imao 8 koševa prednosti (61:53 i 63:55). Milano je u pretposljednjoj minuti poveo sa 77:76, a nakon toga 5:0 Barcelone, koja je potom vodila i s 83:78...

Malcolm Delaney je bio prvo ime Barcelone s 26 koševa, 5 skokova i 9 asistencija. Ante Tomić je za 18 minuta protiv MIlana postigao samo 2 koša, ubacio je jedan od tri šuta iz igre, ali je bio prvi skakač domaćina sa 7 skokova. Uz to je imao jednu asistenciju.

Anadolu Efes je vodeći s omjerom pobjeda i poraza 21/3, Real Madrid i Barcelona su na diobi drugog mjesta s po 18/6, četvrto mjesto dijele CSKA i Maccabi s po 16/8, Panathinaikos je šesti sa 14/10, Valencia ima na sedmom mjestu 12/12, Milano i Fenerbahče dijele osmo mjesto s po 11/13, Crvena zvezda, Khimki i Olympiacos imaju po 10/14...

Euroliga se za Barcelonu nastavlja 21. veljače kad je u 25. kolu gost Panathinaikosa.
26. travanj 2024 04:40