NogometNOGOMET

CIPARSKI KUP Aganović u polufinalu!

19. veljače 2020. - 19:37
AEL Limassol za koju igra Dubrovčanin Adnan Aganović izborila je polufinale ciparskog Kupa.

Nakon što u prvoj utakmici četvrtfinala, koju je odigrala kod kuće, nije bilo pogodaka, u uzvratnoj utakmici izborila je 1:1 kod AEK Larnace, te se zahvaljujući pogotku u gostima plasirala među četiri najbolja. AEL Limassol je poveo iz kaznenog udarca u 17. minuti. Domaćin je izjednačio u 32. minuti, ali to mu nije bilo dovoljno za prolaz.

AEL Limassol tako slavi iako ne zna za pobjedu u utakmici protiv AEK Larnace od 3. studenog 2018. godine. Ovo je bila sedma utakmica nakon toga. Tri je dobio AEK Larnaca, dok su četiri utakmice završile bez pobjednike. Drugi polufinalist je Omonia, koja je izbacila Doxa (4:1 je dobila kod kuće, a u uzvratu odigrala 1:1).

Preostala dva sudionika polufinala doznat će se 26. veljače.
25. travanj 2024 23:13