RukometPAKET 24 PREMIJER LIGA RUKOMETAŠA

14. KOLO Zametnuli u Rijeci bodove Dubrovniku

8. veljače 2020. - 21:40
Poraz rukometaša Dubrovnika u Rijeci. Zamet je bio bolji u 14. kolu Paket 24 Premijer lige s 31:26. Kretanje rezultata? Dubrovnik je vodio s 1:0, 6:5, 7:6, 9:7, 10:8 i 12:10. Zamet radi 3:0. Tarik Kasumović prekida niz domaćina te potpisuje izjednačenje 13:13, ali nakon toga 5:0 domaćina, koji je vodstvo 18:13 imao u 37. minuti. Nakon 21:16 za domaćina – 3:0 Dubrovnika te je u 44. minuti 21:19 za Zamet. Dva razlike za domaćina je i u 46. minuti (22:20), u 52. minuti (25:23, te u 54. minuti (27:25). Zamet , ali nakon toga 3:0 Zameta...

Dubrovnik je u Rijeci igrao u sastavu: Marinko Ševo (9 obrana), Marino Knez, Leo Brnin (2), Faruk Vražalić (1), Teo Putica, Marino Gabrieri (2), Nikša Bušlje (5), Luka Bevanda (1), Tarik Kasumović (7), Maro Dabelić (4), Toni Barišić, Tomislav Radić, Hrvoje Lončarica (3) i Tomislav Nuić (1).

Zamet je stigao do šeste pobjede i sad na svom kontu ima 14 bodova, a Dubrovnik je ostao na 7 bodova i na začelju. Upisao je deseti poraz. U 15. kolu dubrovačka momčad je opet gost, i to lidera, Gorice.

Podsjetnik, tko ispada, tko ostaje, a tko igra za prvaka, odlučivat će se u drugom krugu prvenstva. Do kraja prvog su još četiri kola.
19. travanj 2024 00:12