StoryEditorOCM
ForumVIDEO: U POZNATOM TALENT SHOWU NA TRAPEZU ISPUSTIO SUPRUGU KOJA SE PRED NJIHOVIM ŠOKIRANIM SINOM SURVALA NA TLO

„Osjećao sam kako mi klizi iz ruku i pada, ništa nisam mogao učiniti!“

Piše Zadarski.hr
19. srpnja 2018. - 19:41
BeFunky-collage_7

Žiriju i publici showa America's Got Talent sledila se krv u žilama kad je točka mladog para na trapezu pošla po zlu. Slabovidni Tyce slučajno je ispustio suprugu Mary dok su visjeli desetak metara iznad pozornice nakon čega je ona pala na tlo. Dok mu je klizila iz ruku, pokušao ju je uhvatiti za stopalo, ali neuspješno.

Nekim čudom, Mary je završila bez ozljeda jer je spretno sletjela na spužvu. Iako vidno potresena, čak se i naklonila publici sa suprugom koji je kasnije ispričao da mu je njezin pad bio najgori trenutak u životu.

"Osjetio sam kako mi klizi iz ruku. Imao sam dojam da ta strava traje vječno", ispričao je Tyce.

"Skoro si slomila vrat", rekao joj je član žirija Simon Cowell još pod dojmom doživljenog. 

Priča mladog para koji je šokirao svijet je vrlo zanimljiva. Upoznali su se dok su sudjelovali u showu u kojem su skakali u more s litice. Nakon što su se oženili odlučili su nastupati skupa pod imenom Duo Transcend, a sudjeluju i u programu slavnog Cirque Du Soleil.

Kad nisu na turneji žive u Salt Lake Cityju. Tyce je slijep na desno oko zbog progresivne bolesti očiju, no to ga nije spriječilo da se nastavi baviti plesom na trapezu, donosi 100posto.hr.

20. travanj 2024 10:37