StoryEditorOCM
ForumTATIN SIN, PRIPADNIK ZLATNE MLADEŽI, DIVLJAČKI PRETUKAO DJEVOJKU ZBOG BENIGNE FOTOGRAFIJE NA INSTAGRAMU

Udario je u glavu nogom i čelo rasjekao bocom

Piše Damjan Raknić / Jutarnji.hr
7. listopada 2018. - 20:32
Untitled-1

Brazilka Melissa Gentz (22) objavila je na svojem Instagram profilu fotografije koje su nastale nakon što ju je njezin dečko Brazilac Eric Bretz (25) divljački pretukao jer je na društvenoj mreži objavila fotografiju na kojoj joj se nazire dekolte, piše The Sun.

Na fotografijama se može vidjeti da je Gentz od udaraca koje je joj je zadao Bretz zadobila posjekotinu preko čela iznad lijevog oka te poveću masnicu oko lijevog oka. Gentz je također objavila fotografiju s pramenom svoje kose koji joj je Bretz navodno iščupao tijekom napada, piše Jutarnji.hr.

Brazilka je policiji rekla da ju je njezin dečko bacio na pod, udario nogom u glavu, gušio nogama koje je omotao oko njezinog vrata te udario bocom po čelu.

- Ponovno objavljujem ovu fotografiju jer ju je moj bivši dečko obrisao bez da sam ja to vidjela. Rekao je da djevojke u vezi ne mogu na Instagramu imati fotografiju na kojima se vide grudi, napisala je Gentz na Instagramu gdje je objavila fotografiju koja je navodno isprovocirala njezinog dečka s kojim je, jasno, smjesta prekinula vezu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Estou repostando essa foto porque meu ex namorado deletou ela sem eu ver. Ele disse que mulher com namorado não podia ter foto “mostrando os seios” no Instagram. Eu peço que TODAS as mulheres possam ter força e coragem para terminar relacionamentos abusivos como o meu último. Começou com reclamações das minhas fotos no Instagram, depois dos comentários nas fotos, mensagens que eu recebia no Whatsapp... até que ele me pegou pelo cabelo disse que eu precisava aceitar minha realidade porque eu era a mulher da relação. Um homem que te trata assim não te respeita e não te vê como ser humano. Ele não vai mudar. Se coloque em primeiro lugar sempre antes que seja tarde demais. ??? I am reposting this picture because my ex-boyfriend deleted it without my consent. He told me that women with boyfriends could not have pictures “showing their breasts”. I am asking ALL Women to have the strength and courage to end abusive relationships like my last one was. It all started with complaints about my Instagram photos, then about comments on the photos...to text messages that I received on my phone... There came the day in which he grabbed me by my hair and told me that I had to accept my reality because I was the woman in the relationship. A man that treats you like this does not respect you or see you as a human being. He is not going to change. Always put yourself in first place... before it is too late.

Objavu dijeli ??????? ? ????? (@melissalgentz)

- Sve je počelo s prigovorima na moje Instagram fotografije. Onda je prigovarao na komentare, onda na poruke koje primam. Onda me jednog dana povukao za kosu i rekao mi da moram prihvatiti tu realnost jer sam žena u vezi. Molim sve žene da smognu snage i hrabrosti te da okončaju zlostavljačke veze poput moje posljednje, dodala je Gentz te objavila i zvučni zapis na kojem se može čuti kako joj Bretz govori da "ne prihvaća muškarca koji je nad njom dominantan".

Glumica i manekenka Luiz Brunet također je objavila nekoliko fotografija ozlijeđene Melisse Gentz uz riječi: - Žene, za ime Božje, obratite pozornost na znakove. Za ljubav Božju, ujedinimo se, bilo bi vrijeme.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Emocionada com a letra da música que @david_holdt escreveu para mim ???✨? I’m more than grateful for the beautiful song that @david_holdt wrote for me. You can listen to it on his page. Thank you for the flowers @malugomes7 ?? Life moves on and we’re all strong enough to put ourselves first. Flor dourada não chore mais O pior já ficou pra traz Eu sei que ainda doi demais Orando pedindo paz As pétalas que caíram ao chão Deixaram marcas no seu coração Que se transformaram em uma missão Libertar mais flores da mesma prisão Quantas flores tem nessa prisão Deu acabou, o sol se levantou A chuva ja passou Eu já sei quem eu sou Deu, já passou, eu sei o meu valor Agora eu vejo a cor Dessa Livre flor

Objavu dijeli ??????? ? ????? (@melissalgentz)

Gentz, inače studentica preddiplomskog studija biologije i genetike na Sveučilištu Južna Florida, i Bretz, profesionalni vozač motokrosa i - prema pisanju O Tempa, sin milijunaša i jednog od najbogatijih Brazilaca, vlasnika jednog od tamošnjih vodećih lanaca supermarketa - bili su u vezi tri mjeseca prije nego što ju je Bretz 23. rujna navodno pretukao.

Prema policijskom izvještaju, svađa između partnera započela je nešto iza 4 sata ujutro nakon što je Bretz prije toga popio svoje lijekove protiv nesanice te četiri piva i tri četvrtine boce vina. Gentz je tada verbalno napala Bretza koji je potom postao nasilan, što je naposljetku dovelo do njegovog uhićenja. Bretz je porekao sve što mu se stavlja na teret te je dva dana nakon uhićenja pušten iz zatvora jer je platio jamčevinu od 60 tisuća dolara.

19. travanj 2024 19:00