MILIJAN BRKIĆ ODGOVORIO NA PITANJE TKO JE MUŠKARAC S KOJIM JE RAZGOVARAO 60 PUTA 'To mi je dečko!'

MILIJAN BRKIĆ ODGOVORIO NA PITANJE TKO JE MUŠKARAC S KOJIM JE RAZGOVARAO 60 PUTA

Novinari su zamjenika predsjednika HDZ-a i potpredsjednika Sabora Milijana Brkića danas u parlamentu pitali tko je N. S. s kojim je kontaktirao 60-ak puta, javlja Dnevnik.hr.

On je ulazeći u sabornicu ironično dobacio: "To je moj dečko."

Podsjetimo, komunikacija Brkića s misterioznom osobom N. S. isplivala je u aferi SMS i slučaju curenja informacija iz istrage o elitnoj prostituciji 2011. godine.

Naslovnica Forum

Najčitanije

SVESTRANI VJEKO 'Kako mi je muž završio na trepavicama? Rekla sam mu, ti ćeš samo sjediti, a cure će ti se izmjenjivati na krevetu': ovaj Dalmatinac jedinstven je u Hrvatskoj - i nije ga briga što mu pričaju iza leđa

'Kako mi je muž završio na trepavicama? Rekla sam mu, ti ćeš samo sjediti, a cure će ti se izmjenjivati na krevetu': ovaj Dalmatinac jedinstven je u Hrvatskoj - i nije ga briga što mu pričaju iza leđa
Prvo kad smo čuli, mislili smo da nas netko zeza i nismo vjerovali da je moguće, posebice ne u manjoj sredini ka...
'Kako mi je muž završio na trepavicama? Rekla sam mu, ti ćeš samo sjediti, a cure će ti se izmjenjivati na krevetu': ovaj Dalmatinac jedinstven je u Hrvatskoj - i nije ga briga što mu pričaju iza leđa