StoryEditorOCM
ForumPRKOSE SVIM PRAVILIMA KOJA POSTOJE

Pretpostavili biste da će prije ili kasnije završiti zajedno, no oni su bliski na drugačijoj razini! Tonyju je Nina njegova ženska verzija, a Severina Graši zvijezda sjajna

Piše 100 posto
4. siječnja 2019. - 20:40
1440x620_1546627002prijateljislavni

'Sretan rođendan čovjeku koji me trpi dugi niz godina i koji mi, valjda više nego ikome, obožava pokazati srednjak. A i ja njemu. Bit će da je zato što ga znam iznervirati u sekundi, kao i on mene. Svašta si znamo izgovoriti pa su tako neki ljudi na snimanju, koji nisu znali da se jako dugo znamo, kontali da se mrzimo iz nekog razloga. Ne, mi se samo, eto, volimo počastiti tako reda radi. Mi smo vam ona vrsta prijateljstva kad se ne morate ni pogledati da biste znali što onaj drugi misli. To je valjda jedina osoba koja me sa svojim živčanlukom može nasmijati do suza. I da ne bi bilo da se samo koljemo, da usred noći netko od nas dvoje nešto hitno zatreba, odmah skačemo na noge. Sretan rođendan, kusure! Poživio ti meni još sto godina, jer ja planiram još toliko. Bez tebe bi bilo dosadno', napisala je u dirljivoj čestitci glumica Katarina Baban svom kolegi i najboljem prijatelju Matku Knešaureku. Zajedno su svojedobno glumili u sapunici, štoviše, ljubavni par, no njihova veza nije takve prirode, piše 100 posto.

Katarina je u sretnoj vezi, a Matko braku! Dapače, kada se ženio, upravo mu je Katarina bila kuma. Blisko prijateljstvo datira još od dana kada su zajedno studirali na Akademiji, a ono što je počelo kao druženje studenata nastavilo se kao životno i profesionalno prijateljstvo koje traje već godinama.

Oko muško-ženskih prijateljstva vječno se lome kolja, nekako je teško ljudima shvatiti da osobe suprotnog spola mogu uživati u prijateljstvu, a bez da isto ima emotivnih pretenzija ili međusobne privlačnosti. No, život ljude često demantira pa i takve kombinacije prijateljstava postoje i sjajno funkcioniraju.

Da su jako dobri prijatelji već godinama, poznato je i za glazbeni dvojac koji je nedavno uveo Dubrovčane u Novu godinu. Nina Badrić i Tony Cetinski vokalno su sjajan duo, ali jako su dobri i privatno. Pokazao je to i nedavno Tony, komentiravši Nininu fotografiju na Instagramu. Poručio je tada da je Nina njegovo žensko utjelovljenje.

Veliki su prijatelji i kolege Ivan Herceg i Ornela Vištica. Kada je svojedobno slavila rođendan u intimnom krugu ljudi, među njima je bio i Ivan. Ne čudi njihovo prijateljstvo, osim istog posla, dijelili su i neke zajedničke projekte. Na dugim snimanjima, ljudi vrijeme krate i razgovorom, druženjima i zbližavanjima. Kada je Herceg maknut sa serije 'Čista ljubav', Ornela mu je i javnim izjavama pružila podršku, rekavši da je on veliki prijatelj s puno ljudskosti te čovjek o kojem ima samo najljepše riječi.

Dobri su prijatelji već dulji niz godina i Severina te glazbenik Petar Grašo. Nedavno su snimili i duet 'Unaprijed gotovo', a Severina je tom prilikom izrazila sreću što pjesmu pjeva sa svojim prijateljem Petrom. A Grašo je Severini zapjevao i na svadbi, upravo je uz njegov glas uplovila u bračnu luku s Igorom Kojićem. Grašo je već dugo s Danijelom Martinović, a Severina u sretnom braku.

 

19. travanj 2024 04:23