STRAŠNA PROMETNA NESREĆA U frontalnom sudaru na mjestu poginuli 16-godišnji i 22-godišnji mladić, treća osoba s teškim ozljedama završila u bolnici

STRAŠNA PROMETNA NESREĆA

Dvojica mladića starosti 16 i 22 godine poginula su u sudaru koji se u utorak oko 16 sati dogodio na cesti Gornji Kuršanec-Kuršanec, pišu Međimurske novine.

Prema neslužbenim informacijama, radi se o mladićima romske nacionalne manjine iz Piškorovca. Poginuli su prilikom direktnog sudara, a obojica su bila u istom automobilu.

Vozač s kojim su se mladići sudarili, a koji se kretao suprotnim smjerom, zadobio je tjelesne ozljede te mu je ukazana liječnička pomoć.

Očevid je u tijeku.

Naslovnica Forum

Najčitanije

ODLUČILA SAM PREKO OGLASNIKA POKLONITI SVOJE STVARI. NIKAD VIŠE! Izgubila sam tonu živaca, dobila gomilu ludih poruka, tri tipa su me htjela opasno prevariti, ali najjezivija bila je epizoda s čovjekom koji mi je poput morskog psa kružio oko zgrade...

Izgubila sam tonu živaca, dobila gomilu ludih poruka, tri tipa su me htjela opasno prevariti, ali najjezivija bila je epizoda s čovjekom koji mi je poput morskog psa kružio oko zgrade...
Zbilja ne znam što me natjeralo da glumim mecenu, ali da sam znala koliko ću izgubiti živaca, dvaput bih razmisl...
Izgubila sam tonu živaca, dobila gomilu ludih poruka, tri tipa su me htjela opasno prevariti, ali najjezivija bila je epizoda s čovjekom koji mi je poput morskog psa kružio oko zgrade...