FOTO: TRAGEDIJA NA POSLU Radnik pao s krova stambene zgrade dok je popravljao telekomunikacijski stup, na mjestu je izgubio život

FOTO: TRAGEDIJA NA POSLU

Zaposlenik velikogoričkog poduzeća Gorica sustavi u ponedjeljak oko podneva smrtno je stradao u stambenoj zgradi u Tuškanovoj ulici u karlovačkoj gradskoj četvrti Rakovac.

Prema prvim informacijama, on je u kobnom trenutku izvodio radove na telekomunikacijskom stupu na vrhu zgrade i vjerojatni je uzrok smrti pad.

Više će se znati nakon policijskog očevida na mjestu događaja i istrage koja će uslijediti.

Naslovnica Forum

Najčitanije

NIVES CELZIJUS NA SUDU OPISALA TRAUMATIČNO ISKUSTVO Dok je Dino Drpić igrao na Bruneju, na vrata mi je pokucao čovjek kojemu je bio dužan 5000 eura. Tuširala sam se i bila gotovo polugola, a on je inzistirao da uđe u kuću. Mislila sam da je kamatar...

Dok je Dino Drpić igrao na Bruneju, na vrata mi je pokucao čovjek kojemu je bio dužan 5000 eura. Tuširala sam se i bila gotovo polugola, a on je inzistirao da uđe u kuću. Mislila sam da je kamatar...
Svjedočenjem Nives Celzijus, na Općinskom kaznenom sudu u Zagrebu nastavljeno je suđenje konobaru Danijelu Despo...
Dok je Dino Drpić igrao na Bruneju, na vrata mi je pokucao čovjek kojemu je bio dužan 5000 eura. Tuširala sam se i bila gotovo polugola, a on je inzistirao da uđe u kuću. Mislila sam da je kamatar...