RAT ZA PRESTIŽ: KOJE DRŽAVE LJETI NAJVIŠE PRIVLAČE SVJETSKE CELEBRITYJE Mediteranska utrka: Tko će imati najviše superslavnih gostiju

RAT ZA PRESTIŽ: KOJE DRŽAVE LJETI NAJVIŠE PRIVLAČE SVJETSKE CELEBRITYJE

Temperature lete u nebo, a na Mediteranu sve blista od zvijezda - ljudi iz svijeta showbizza, glumice, modeli, pa sportaši i biznismeni privlače poglede na plažama i u restoranima, u trgovinama i na palubama raskošnih jahti. Prestižni gosti odlična su reklama, privlače nove prestižne goste, a na top listi ovogodišnjih najdražih destinacija slavnih predvode obale Italije, Francuske, Grčke, Španjolske i Hrvatske.

Otkuda god dolazili uvaženi gosti, u opuštenom okruženju, čak i oni koji inače nisu skloni dijeliti privatne trenutke s javnošću, na društvenim mrežama objavljuju fotografije i filmiće s odmora.

Ove godine vrijeme odmora slavnih u Hrvatskoj započelo je s Christianom Ronaldom - još krajem travnja nogometaš je otvorio sezonu kupanja u Dubrovniku. Nakon njega, mnoga su poznata lica prošetala našom obalom - od pjevača Jona Bon Jovija, koji je nekoliko dana proveo krstareći jahtom Rarity južnim Jadranom, preko supruge i kćeri Sylvestera Stallonea na luksuznom brodu Meira, do komičara Willa Farella i milijardera Billa Gatesa te repera Ludacrisa, koji je obitelj doveo na odmor na Korčulu.

Mnogi tijekom odmora obiđu više zemalja na Sredozemlju. Tako je Ronaldo, nakon Hrvatske, s obitelji bio na jugu Francuske. Baza mu je bio St. Tropez, gdje mu se nakratko pridružio i prijatelj Miguel José Paixão dos Santos.

Mykonos, GREECE - Sisters Bella Hadid and Gigi Hadid pictured with friends spending time on the Beach while on Holiday in Mykonos.
The Model sisters were pictured having fun together on the beach playing with the sand before throwing each other into the sea.
Bella and Gigi also showed off their enviable beach bodies while enjoying the sunshine in Mykonos.
*UK Clients - Pictures Containing Children
Please Pixelate Face Prior To Publication*, Image: 461352109, License: Rights-managed, Restrictions: RIGHTS: WORLDWIDE EXCEPT IN GREECE, Model Release: no, Credit line: Profimedia, Backgrid UKNa francuskoj obali odmarali su i Kate Moss i Sir Elton John sa suprugom Davidom Furnishem i sinovima Zacharyjem i Elijahom, glumački par Goldy Hawn i Kurt Russel, Christine i Frank Lampard te Salma Hayek, koja je ovog ljeta provela mnogo vremena u Hrvatskoj, doduše, zbog posla.

Mnogi slavni energiju za jesen prikupljali su u Grčkoj. Najomiljenija desetinacija i ove im je godine bio otok Mikonos. Supermodeli Alessandra Ambrosio i Adriana Limaobožavaju taj grčki otok i vraćaju mu se iz godine u godinu. Ljubav je pukla kada su u pitanju njihove kolegice Bella i Gigi Hadid. Sestre su uživale na Mikonosu s prijateljicama sve dok njihova iznajmljena vila nije bila opljačkana. Tom Hanks je na grčkom otoku Antiparos proslavio svoj 63. rođendan.

Izabel Goulart, brazilski model i zaručnica golmana Kevina Trappa, nakon Grčke se preselila u Italiju, u Positano. U to mjestašce na slavnoj amalfijskoj obali ovo su ljeto navratili i Sofia Vergara sa suprugom Joeom Manganiellom, model Shanina Shaik, Zoe Kravitz, Sophie Turner i Joe Jonas. Osim ovih zvijezda talijanska obala i otoci privukli su ovog ljeta još slavnih lica. Chrissy Teigen i John Legendodmarali su u Portofinu, kao i Eva Longoria sa suprugom Joseom Bastonom i sinčićem Santagom.

Kompletan klan reality zvijezda Kardashian - Jenner sunča se i krstari ovim dijelom Mediterana - Kourtney Kardashian pohvalila se desecima fotografija s izleta s djecom, a prije nekoliko dana na Sredozemlje je stigla i Kylie Jenner, najmlađa milijarderka u povijesti, koja s obitelji i prijateljima na luksuznoj jahti Tranquility slavi svoj 22. rođendan.

Ayda Field i Robbie Williams ovog su ljeta za odmor izabrali još jednu omiljenu desetinaciju slavnih, španjolski otok Formenteru. Taj, najmanji od balearskih otoka ugostio je i Shaquillea O’Neala, pilota F1 Nica Rosberga i njegovu suprugu Roger Taylor iz Queena te i Irinu Shayk. Jennifer Lopez, pak, kratko se odmorila na Malagi u Španjolskoj, između dva koncerta na svojoj turneji “It’s My Party”.

Naslovnica Forum

Najčitanije

FOTO: NOVI POTRESNI DETALJI STRAVIČNE NESREĆE U SREDIŠTU LABINA Shrvani otac poginulog mladića u suzama: 'Još uvijek mislim da sam sve to sanjao...' UNESREĆENIMA PRVI U POMOĆ PRISKOČIO BIVŠI NOGOMETNI GOLMAN 'Prišao sam mladiću kojemu je bilo najgore, držao ga i ohrabrivao...

Shrvani otac poginulog mladića u suzama: 'Još uvijek mislim da sam sve to sanjao...' UNESREĆENIMA PRVI U POMOĆ PRISKOČIO BIVŠI NOGOMETNI GOLMAN 'Prišao sam mladiću kojemu je bilo najgore, držao ga i ohrabrivao...
Vozačica koja je osobnim automobilom u noći sa subote na nedjelju uletjela u prepuni ugostiteljski objekt u sred...
Shrvani otac poginulog mladića u suzama: 'Još uvijek mislim da sam sve to sanjao...' UNESREĆENIMA PRVI U POMOĆ PRISKOČIO BIVŠI NOGOMETNI GOLMAN 'Prišao sam mladiću kojemu je bilo najgore, držao ga i ohrabrivao...