PRIJATELJSKI OGLED U MEĐUGORJU Zadar - Neretva 2:2

20. siječnja 2015. - 20:26
split_zadar19-290914
MEĐUGORJE – Sport Centar. Igralište s umjetnom travom. Gledatelja: 50. Zadar - Neretva 2:2(1:1) . Sudac: R. Primorac. Strijelci: 1:0 Mujan (11), 1:1 Jerbić (ag – 30), 1:2 Čirjak (ag – 59), 2:2 Gabrić (87)

ZADAR (prvo poluvrijeme): Matković – Bilaver, Ješe, Jerbić, Viduka, Banović, Pušić, Terkeš, Mujan, Pešić, Solomon. Drugo poluvrijeme: Gluić – Sarić, Ikić, Šimurina, Čirjak – Vrdoljak – Jurkić (Blažević), Basha (Tokić), Gabrić, Okechukwu – Jovanović (Pilčić).

NERETVA: Hodžić, Kuran, Glavan, Batinović, Crnčević, Milinković, Brečić, Ereš, Jelavić, Kaleb, Jerković (još su igrali: Tolić, Vrnoga, Dodig, Tomas, Šutalo, Vlahović).

Obilan pljusak kiše pratio je prijateljski ogled Zadra i Neretve, međutim, to nije umanjilo angažman obje momčadi koje su tijekom cijele utakmice držali visoki ritam igre. Zadrani su u vodstvo došli nakon ubačaja Viduke čiju je loptu Mujan spretno sproveo u mrežu. Neretva je pak svoja nastojanja oplodila autogolom Jerbića koji je u namjeri da otkloni opasnost promijenio smjer lopti koja se našla iza leđa zadarskoga vratara. Slično je bilo i kod drugog pogotka Neretve, ovoga puta Čirjak je zabio u svoju mrežu. Poravnanje je donio Gabrić koji je s nekih 12-13 metara precizno pogodio suparnički gol.