Zadar s 4:1 pobijedio Zagoru iz Unešića!

4. veljače 2017. - 13:09
z2

NK Zadar – NK Zagora Unešić 4-1

ZADAR – Stadion Stanovi. Gledatelja: 150. Sudac: Goran Agičić (Zadar). Pomoćnici: Petar Mijić (Benkovac) i Marko Narančić (Pridraga). Strijelci: 1-0 Terkeš (4'), 2-0 Terkeš (20'), 2-1 N. Vučemilović (52'), 3-1, Blažević (56'), 4-1 Rončević (84').

ZADAR: Gluić, Čulina, Pantalon, Viduka, Pranić, Tokić, Anić, Župan, Bubnjar, Blažević, Terkeš. Još su igrali: K. Jurjević, J. Jurjević, Pedišić, Prekpalaj, Aleksić, Smokrović, Colić, Josić, Gagula, Brlić, Rončević. Trener: Josip Butić.

ZAGORA: M. Milić, Brnardić, Borozan, Ćaleta, Pleština, Maleš, Barać, Sablić, N. Vučemilović, Stojak, Slugan. Još su igrali: Vukić, Škomrlj, Borzić, D. Vučemilović, Bendić, J. Milić, Rajčić, Matetić, Matić, Rodić. Trener: Davor Višić.

U drugoj pripremnoj utakmici pred nastavak sezone nogometaši Zadra ubilježili su i drugu pobjedu. Nakon što su u utorak na Stanovima s 3-1 svladali mađarski Kaposvari Rakoczi, danas su, također na svom travnjaku, bili bolji od Zagore iz Unešića s 4-1.

Odličan početak utakmice momčadi Josipa Butića okrunio je Želimir Terkeš dvama pogocima, prvo na asistenciju Dragana Župana, a zatim Mattea Pranića. I Zagora je u prvom dijelu imala nekoliko prilika pa je oko 150 gledatelja vidjelo vrlo zanimljivu nogometnu predstavu.

Početkom nastavka gosti su smanjili zaostatak preko Vučemilovića, ali je svega četiri minute kasnije Vlatko Blažević iskoristio odlično proigravanje Andrije Bubnjara i poentirao za 3-1. U nastavku su oba trenera dali priliku igračima s klupe, a konačnih 4-1 postavio je šest minuta prije kraja Mateo Rončević svojim prvijencem u dresu Zadra.

20. travanj 2024 14:10