SportMALONOGOMETNI TURNIR „KUTIJA ŠIBICA“ ŽENA

„Čiksice“ startale pobjedom!

4. prosinca 2017. - 20:39
ciksice

Futsal Super Chicks, malonogometna ženska ekipa iz Poličnika i ove godine sudjeluje na prestižnom turniru „Kutija šibica“, braneći drugo mjesto osvojeno prošle godine. Kako su već odigrali prvu utakmicu u pomlađenom sastavu pobijedili su Uspinjaču iz Zagreba (2:1) i plasirali se u četvrtfinale.

Futsal super chicks – Uspinjača 2:1 (Čubić, Petrović / Pemper).

Za Super Chicks su igrale:

Iva Adamović, Mateja Žilić, Ana Petrović, Ivana Ćubić, Petra

Rudić, Ana Gruica, Kristjana Kolgjeraj i Petra Barbir. Treneri LukaMarinović i Josip Pedić. Vođa puta Miro Surać.

O utakmici i kretanju rezultata te igri pričao nam je trener Luka Marinović:

-Nama su se neposredno prije turnira neke cure priključile i imali smo problema no brzo su se ušaltale i sve „prošle“ da bi došle u vodstvo preko Ćubić u 10. minuti susreta nakon kornera. No ne predaje se Uspinjača, te prijeti sa dvije prigode no odlična je naša vratarkaAdamović, koja je pokazala da je pojačanje za našu ekipu. Imali smo i mi tri prigode koje Gruica, Barbir iĆubić nisu uspjele realizirati, pa je poluvrijeme završeno našim vodstvom. U drugom dijelu Uspinjača je izjednačila pogotkom Pemper u 31. minuti te stvari vraća na početak. No mi imamo Anu Petrović koja zabija za 2:1 u 36. minutia sve joj je pripremila Petra Barbir. Vodstvo smo znali sačuvati uz veliku požrtvovanost na čemu curama čestitam. Na kraju zaslužena pobjeda i prolaz u četvrtfinale, ispričao nam je tijek susreta Marinović.

Četvrtfinale je na rasporedu 21. prosinca a igra se sa pobjednikom susreta ŽNK Viktorija Supersport - ŽNK Agram Zagreb.

19. travanj 2024 00:23