SportVATERPOLO: A-2 TRIGLAV LIGA 11. KOLO GORENJE VALJEVO – ZADAR 1952

Zadrani bili tako blizu...

4. veljače 2018. - 13:59
Vaterpolo detalj iz igre.JPG

U sklopu A-2 vaterpolo Triglav lige, VK Zadar 1952 odigrao je susret u Valjevu (Srbija)  sa tamošnjim ligašem Gorenje Valjevo i izgubio 17:15 (7:4, 4:5, 4:3, 2:3). Domaćini su imali vodstvo no kada bi Zadrani zaigrali ozbiljnije i bili dominantni da povedu, priključe se, domaćini bi bili efikasniji i završili susret svojom pobjedom. Zanimljivo da su gosti bili bolji u dvije četvrtine, a sam trener Goran Jovančević je priželjkivao bolji rezultat.

-Ubila nas je prva četvrtina, imali smo slab početak, domaćini su imali vodstvo kad bi se mi primakli oni bi se zahvaljujući našim greškama rezultatski „odlijepili“ , te tako dobili susret.

VK ZADAR 1952 igrao je u sastavu: Brzica, Jakupović, Stanić, Knežević, Čačić, Jovančević, Vučković, Šunde, Magaš, Anđelić, Zelić, Jurišić, Zdrilić, Vrbnjak.

Trener: Goran Jovančević.

20. travanj 2024 05:34