SportOTVORENO PH ZA PLIVAČE S INVALIDITETOM

​Mihovilu Ninčeviću šest titula i osam medalja!

21. veljače 2018. - 18:28
mihovil i renato

Na Otvorenom prvenstvu Hrvatske u plivanju za osobe s invaliditetom održanom u Splitu Mihovil Ninčević (1997.) iz PK Jadera osovjio je šest zlatnih i dvije srebrene medalje.

Mihovil je nastupio u jakoj međunarodnoj konkurenciji 107 plivača i plivačica iz Hrvatske, Austrije, Italije, BiH, Slovenije i Srbije pod vodstvom trenera Renata Škulića. Mihovil je natjecanje odradio vrhunski doplivavši do vodećih mjesta u svim disciplinama. Mihovil Ninčević (klasa S-14) je nastupio u 7 disciplina i osvojio 8 medalja.

- Mihovil se odlično spremio i odradio natjecanje onako kako smo se dogovorili. Osvojenim odličjima pokazao je po tko zna koji put da je izvrstan plivač i osvajač medalja. Rad je iza njega a time dolaze i rezultati, kazao nam je zadovoljni trener Renato Škulić.

Rezultati:

50 m slobodno (29.23) - zlatna medalja u open kategoriji i zlatna medalja općoj kategoriji

100 m leđno (1:18.99), zlatna medalja u općoj kategoriji dok je u open kategoriji osvojio 5. mjesto

100 m delfin (1:14.90) - srebrna medalja u open kategoriji dok u je općoj kategoriji bio jedini natjecatelj iz Hrvatske u svojoj klasi te mu zbog pravila -1 nije dodijeljena medalja

100 m slobodno (1:05.21) - zlatna medalja u općoj kategoriji dok je u open kategoriji osvojio 5. mjesto

200 m slobodno (2.24,27) - zlatna medalja u open kategoriji dok u je općoj kategoriji bio jedini natjecatelj iz Hrvatske u svojoj klasi te mu zbog pravila -1 nije dodijeljena medalja

50 m leđno (35.81) - zlatna medalja u općoj kategoriji dok je u open kategoriji osvojio 4. mjesto

50 m delfin (32.36) - srebrna medalja u open kategoriji dok u je općoj kategoriji bio jedini natjecatelj iz Hrvatske u svojoj klasi te mu zbog pravila -1 nije dodijeljena medalja.

25. travanj 2024 09:35