Zadranin Dario Gjergja osvojio šesti put Belgijski kup!

Piše M. Kalajžić
13. ožujka 2018. - 20:31
dario 2

Zadranin Dario Gjergja trener košarkaša BC Ostende, prije dva dana u finalu belgijskog kupa osvojio je još jedan trofej. Naime, Ostende je u utakmici koja je odigran u Briselu sa Mons - Hainaut pobijedio 84:80 i tako osvojio ovogodišnji Belgijski kup koji mu je šesti uzastopni. Također je Dario uzeo i šest naslova prvaka u prvenstvu, pa mu je time još i draže.

Sam Ostende ima 19 trofeja, a ovo je Dariju otkad je u ovom klubu 15-ti, kada se uzmu i tri super kupa. Također Zadranin je nekoliko puta proglašen najboljim košarkaškim trenerom u Belgiji.

-Zadovoljan sam, istina na tri fronte igramo no osvojiti trofej je nešto najljepše. Vjerujte dosta se radi no navikao sam, jer bez toga nema ni rezultata, kazao je kratko Dario poslije osvojenog trofeja kupa.

20. travanj 2024 07:22