SportFOTO: TREĆA HNL JUG - 20. KOLO

​Primorcu dovoljan i bod kod Uranie da zadrži prvo mjesto!

18. ožujka 2018. - 20:31
urania_primorac4-180318

BAŠKA VODA – Igralište Uranie. Gledatelja 300. Sudac: Emil Tomašević. Pomoćnici: Mladin i Grčić.

URANIA – PRIMORAC (BNM) 1:1

Strijelci: 1:0 Tomaš (58 – 11 m), 1:1 Zelić (78).

URANIA: Brkulj, Zebić, J. Toma, D. Tomas, Bauk, Urlić, Tomaš, Žilić, Pejković, Begić, Petričić. Trener: Ivica Znaor.

PRIMORAC (BNM): Rogić, M. Colić, Marković, Ješe, Brzoja, Zelić, Paponja, Bubnjar, Majić, Lazarevski, Ferić. Trener: Dragan Blatnjak.

Neodlučeno 1:1 odigrali su Urania i Primorac u Baškoj Vodi, te je tako i nakon nepotpuno odigranog 20. kola, Primorac ostao na prvom mjestu ljestvice, bježi bod Splitu, a tri Croatiji iz Zmijavaca.

Poveli su domaćini u 58. minuti kada je obrana po sucu Tomaševiću skrivila kazneni udarac s 11 metara u 58 minuti, da bi Zelić u 78. minut poravnao rezultat.

Primorac se drži i dalje one formule tri boda doma, jedan na strani, a što je uradio i danas.

19. travanj 2024 00:09