ZADAR – Igralište Stanovi. Gledatelja 100. Sudac: Ante Žilić (Škabrnja).

Strijelci: 0:1 Špikić (16).

ZADAR : Bender, Pranić, Jerbić, Sarić, Surać, Župan, Lepinjica ,Paponja, Petković, Jurić, Matić. Još su igrali: Pinčić, Pedišić, Smokrović, Iveljić, Renić, Handžić, Begić, Tokić, Majić, Anić. Trener: Krešimir Sunara.

e

HAJDUK II: Matijaš, Bradarić, Batarelo, Vušković, Bašić, Nejašmić, Pasariček, Špikić, Jenjić, Teklić, Kreković. Još su igrali: Ciprić, Brnić, Kovačević, Relota, Delova, Kosić, Ševelj, Delić. Trener: Siniša Oreščanin.

Na otvranju susreta dosta zatvorena igra jednih i drugih, da bi gosti u desetoj minuti zaprijetili, ali je siguran Bender. U 15. minuti „izletili“ su napadači gostiju Bašić i Šipić, Bašić je izvrsno na drugoj strani pronašao Špikića ovaj krenuo korak dva „slomio“ svog čuvara i niskom preciznom loptom postigao vodstvo 0:1 u lijevi donji kut. U 23 minuti Dragan Župan je idealno poslužio Petkovića no ovaj kasni za djelić sekunde. Svaka momčad do kraja prvog dijela imala je po nekoliko poluprilika koje nisu realizirali. U drugom dijelu u 54. minuti idealne dvije prilike za Hajduk II, no Sarić i vratar Bender otklanjaju opasnost, Nejasmića i Jenjića. Zadrani su preko Majića u 77. minuti izveli slobodni udarac no lopta je završila u živom zidu i do kraja susreta nije bilo promjene rezultata.

19. travanj 2024 05:30