SportVIDEO: OVACIJE ZA LUKU MODRIĆA U MADRIDU

Pogledajte kako su navijači Reala oduševljeno pozdravili kapetana Vatrenih u prvoj utakmici nakon SP-a

12. kolovoza 2018. - 10:42
modrić ulazi u igru

Luka Modrić odigrao je svoje prve minue u dresu madridskog Reala nakon Svjetskog prvenstva u Rusiji na kojem je ponio epitet najboljeg igrača.

U prijateljskoj utakmici na Santiago Bernabeuu Real je s 3:1 pobijedio Milan, a kapetan Vatrenih ušao je u igru u 77. minuti umjesto Isca.

Prilikom ulaska u igru 80.000 gledatelja počastilo je Modrića ovacijama. Bila je to jasna demonstracija ljubavi koju Realovi navijači osjećaju prema Modriću i koliko cijene što je odlučio ostati u Madridu usprkos bogatoj ponudi milanskog Intera.

Modrić se treninzima u Realu vratio u srijedu, a već četiri dana kasnije odigrao je prve minute za 'Los Blancose'.

Karim Benzema zabio je za Real u 2. minuti, u 4. je izjednačio Gonzalo Higuain, novo pojačanje Milana, a u 45. minuti za novo vodstvo Reala zabija Gareth Bale.

Konačnih 3:1 postavio je Borja Mayoral u 90. minuti susreta. U toj situaciji Milanov vratar sjajno je skinuo udarac Luki Modriću, ali je Mayoral zabio iz odbijanca.

Alen Halilović inače nije zaigrao za Milan, dok Ivan Strinić nije bio ni u konkurenciji.

24. travanj 2024 16:57