SportTAEKWONDO NASTUP NA KORČULI

Plovaniji dva srebra!

30. kolovoza 2018. - 13:38
bg_1024

Na turniru u Korčuli, članovi Taekwondo kluba Plovanija iz Zadra Antonio Miletić i Mateo Škara osvojili su srebrne medalje.

Antonio Miletić (37 kg), osvojio je drugo mjesto - srebrno odličje u kadetskoj konkurenciji, dok je među juniorima Mateo Škara također bio drugi i potvrdio srebrno odličje. Oba člana su se istakla u borbama i zasluženo osvojili srebrna odličja.

- Zadovoljan sam odnosom i borbama naših članova u Korčuli. Još jednom smo potvrdili odličjima naš dobar, kontinuiran rad. Antonio i Mateo zaslužuju sve čestitke i sigurno je da već sada skupljaju bodove za dobar rang na kraju natjecateljske sezone, kazao je trener Antonio Čačić.

Spomenimo i da kreću upisi za nove članove. Upisi će se obavljati u sve tri osnovne škole (OŠ Zadarski otoci – Bili brig, OŠ Bartula Kašića-Put Bokanjca, OŠ Krune Krstića – Arbanasi).

Sve informacije se mogu dobiti na mobitel 098 9289456, te putem Faceboook stranice Taekwondo Plovanija zadar.

25. travanj 2024 10:33