SportZVONI NA UZBUNU

Zadar se "sudario" s trećim porazom u regionalnoj ABA ligi!

15. listopada 2018. - 01:18
Lovre-Bašić-Zadar-Foto-abaliga-600x380

LJUBLJANA – Dvorana "Stožice". Gledatelja: 198. Petrol Olimpija – Zadar 91 : 81 ( 29:16,19:21, 10:17,33:27)

Suci: Jovčić, Arsenijević , Mrdak.

PETROL OLIMPIJA: Reynolds ( 9 ), Jones (11 ), Špan (19) Bubnić , Lazić (3) , Šamanić (3), Lapornik (19) , Begić (14) , Badžim (4) , Mesiček (2), Rebec , Radulović (5).

ZADAR: Grant (16) , Bašić (3), Marić (8), Krajina (11), Vuković (5) , Brzoja, Špralja (7), Tomas , Little (9), Božić (20) , Planinić (2).

Svi koji su očekivali čudo iz Ljubljane, ono se nije dogodilo, jer Zadar kroz svih četrdeset minuta igre, nikako nije imao rezultatski prednost na svojoj strani.

Štoviše, sami pogled na prvu i posljednju četvrtinu jasno zrcale, bolnu istinu, kako obrana jednostavno ne postoji! Imala je Olimpija kontrolu rezultata tijekom utakmice, svega jednom Zadar se približio na 57:54 i to u 28. minuti. I tu se stalo, tako da su Ljubljančani lako priveli dvoboj kraju, dok se Zadar "sudario" s trećim porazom u regionalnoj ABA ligi!

Opasno zvoni na uzbunu, još je tragičnije što na vidiku nema kapetana koji će zaustaviti brod koji obilato propušta more u svoju utrobu

23. travanj 2024 23:00