Zadar - Mega Bemax 80 : 84

Piše D. Žura
9. studenog 2018. - 23:22
zadar_mega17-091118

ZADAR - Dvorana " Krešimir Ćosić". Gledatelja:3975. Zadar - Mega Bemax 80 : 84 ( 27:15 , 14:22, 24:18, 15:29).

Suci:Belošević(Srbija) , Majkić( Slovenija) , Terlević (Hrvatska).

ZADAR: Grant(8) ) , Bašić(7) ) , Marić , Magarity(7) ) , Krajina(8 ) , Vuković(2 ) , Brzoja( 7), Špralja(6 ) , Tomas , Little(22 ) , Božić(13 ) , Planinić.

MEGA: Mushidi(18 ) , janjić , Marjanović(5) , Ašćerić(7 ) , Mišković(7) , Čarapić(9 ) , Atić(7) , Bitadze(13) ) , Koprivica , Mokoka( 10), Fundić(6 ), Stanić(2).

Pune dvije minute prije kraja Zadar je imao osam poena viška i onda je uslijedila "blokada", nisu upisali ni jedan poen, pa je Mega Bemax serijom 12:0 stigla do pobjede. Podosta gorčine navijači su "prosuli" prema treneru Antu Nazoru kojeg drže odgovornim za poraz, jer nije , kako drže s tribina , povlačio prave poteze s klupe. Zanimljivo, gosti su svoje prvo vodstvo zabilježili 40 sekundi prije isteka zadnje četvrtine i čvrsto ga držali u trenucima velike zadarske nemoći. Još su se uz sve to, kod omjera 80:81 dogodila dva promašaja gostiju s crte slobodnih bacanja, ali su uhvatili loptu, ta zabili za koš i dodatno. Inače, ako bi se gledao učinak kroz prvi u treću dionicu, lako se može vidjeti dominacija Zadra, na njihovu žalost, nisu imali jednako dobru koncentraciju u obrani i napadu, u razdoblju kad je trebalo.

26. travanj 2024 18:15