SportPRVA ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA 12. KOLO

U Zemuniku „golijada i kartonijada“: u samo jednoj minuti pet crvenih kartona zbog tučnjave!

2. prosinca 2018. - 20:25
Detalj iz igrzmmme.JPG

Na zemuničkim Lužinama odigrana je dopadljiva i borbena   utakmica u kojoj su napadači postigli ukupno devet zgoditaka - Zemunik šest, a Sabunjar tri. Istakao se napadač domaćih Mario Baždarić koji je bio trostruki strijelac. Pored ove lijepe strane nogometa, „golijade“, koja se rijetko viđa, bilo je i pet crvenih kartona - dva domaćinu i tri gostima, sve u 75. minuti nakon međusobnog udaranja. Za ovaj „uradak“ igračima je sudac Luka Popović podijelio crvene kartone. O svemu će zadnju riječ imati povjerenik za natjecanje.

Na šest utakmica postignuto je 25 zgoditaka što je u prosjeku nešto više od četiri po susretu. Dragovoljac je na svom terenu odigrao bez zgoditaka sa Bibinjama, a bila mu je idealna prigoda da pobjegne šest bodova Velebitu. Zlatna luka, Zemunik, Dalmatinac i Polača su pobijedili u ovom kolu svoje suparnike.

ZLATNA LUKA – ŠKABRNJA 91 3:1

SUKOŠAN – Igralište Dešenj. Gledatelja 100. Sudac: Ivan Zdrilić. Pomoćnici: Š.i M. Narančić.

Strijelci: 1:0 D. Smolić (15), 2:0 Sudinja (25), 2:1 Miletić (69), 3:1 Colić (89).

ZLATNA LUKA: Vrkić, Labus, Colić, Ćerina, Vrsaljko, Martinac, Čirjak, D. Smolić, F. Smolić (od 82. Raspović), Sudinja. Trener: Alen Vedrić.

ŠKABRNJA 91: J. Škara, Mičić, Aleksić, Š. Škara, Miletić, Jurić (od 46. Lučić), Žilić, Krajačić, K. Škara, Prekpalaj, I. Škara. Trener: Šime Kardum.

Crveni karton: Romeo Ćerina (Zlatna luka) u 79. minuti drugi žuti, proštar start.

ZEMUNIK – SABUNJAR 6:3

ZEMUNIK – Igralište Lužine. Gledatelja 150. Sudac: Luka Popović. pomoćnici: Babić i Mijić.

Strijelci: 1:0 Baždarić (12), 2:0 Baždarić (13), 3:0 Jurjević (16), 4:0 Petrović (20), 4:1 Pinčić (35), 5:1 Jurjević (58), 5:2 Vukorepa (69), 5:3 Paleka (70), 6:3 Baždarić (73).

ZEMUNIK: Šušić, Jukić (od 63.L. Buljat), Petrović, Surać, I. Buljat, Perić, Jurjević, Tokić (od 63. D. Buljat), Baždarić, Kekez, Maruđšić. Trener: Elvis Katuša.

SABUNJAR: Džaja, Mitrović, S. Pinčić, Štrkalj, Glavan, P. Pinčić, Jurkin (od 46. Hasanović), Vučetić, Roc (od 56. Paleka), Čavrag, Vukorepa. Trener: Kristijan Tuta.

Crveni karton: Dominik Buljat (Zemunik) u 75. minuti, udaranje protivnika, Luka Buljat (Zemunik) 75. minuta, udaranje protivnika), Ante Džaja (Sabunjar) u 75. minuti, udaranje protivnika, Zvonimir Glavan (Sabunjar) u 75. minuti, udaranje protivnika, Ante Vukorepa (Sabunjar) u 75. minuti, udaranje protivnika.

HV POSEDARJE – DALMATINAC 1:2

NOVIGRAD – Igralište Bravarić. Gledatelja 100. Sudac: Marin Miletić. pomoćnici: Lerga i Musap.

Strijelci: 0:1 Nović (4), 1:1 Rončević (40), 1:2 Zdrilić (81).

HV POSEDARJE: Kovačević, Jukić, Šimurina, Ivandić, Josić (od 46. Viduka), Lerga, Srzić, Galešić, Kovač, Surać, Rončević. Trener: Joso Vulić.

DALMATINAC: I. Vulić, Zebić, Čule, Bulić, Fabijan (od 65. Ninčević), Nović, Zdrilić,  J.Vulić (od 46. Grgurević), Dušević (od 24. Mršić), Vukšević, Ivković.  Predstavnik kluba: Ante Morić.

DRAGOVOLJAC – BIBINJE 0:0

POLIČNIK – Igralište Dragovoljca. Gledatelja 200. Sudac: Tomislav Čulina. Pomoćnici: Katuša i Kapetanović.

DRAGOVOLJAC: J. Barić, Baljak (od 67. Šušić), Jović, L. Barić, Baraba, Colić, Bašić, Srzentić (od 80. L. Bašić), Crnjak, Lerga. Trener: Šime Demo.

BIBINJE: Lisica, Ćuković, Jurjević, Osmančević, Sekula (od 57. Ugarković), Bralić, Lukić, Bugarija (od 72. Gagula), Milanović, Bakić, Erstić. Trener: Dragan Buterin.

ARBANASI – VELEBIT 2:2

ZADAR – Igralište Bagat. Gledatelja 100. Sudac: Matej Čulina. Pomoćnici: Narančić i Čačić.

Strijelci: 0:1 Žilić (58), 0:2 Guzić (71), 1:2 Ljubičić (72), 2:2 Ljubičić (88).

ARBANASI: Mikić, Čirjak, Lepur, Rados, Ramov, Sinovčić (od 66. Rubelj), Baždarić, Bilaver, Ljubiči, Rubelj, Vučenović. Trener: Marin Kurtin.

VELEBIT: Piplica, Katuša (od 78. Čirjak), Guzić, Ćerina, Bačić, Marković (od 63. Peraić), Marjanović, Žilić, Rašić, Jurić. Trener: Jure Čulina.

PAG – PAKOŠTANE nije odigrano.

Domaća momčad Paga i nakon čekanja od 15 minuta nije imala tri igrača mlađa, tako da se odigrala prijateljska utakmica.

POLAČA – HAJDUK 3:2

POLAČA – Igralište Kamenta. Gledatelja 100. Sudac: Ivan Vukančić. Pomoćnici: Šimunac i Musap.

Strijelci: 1:0 Š. Prtenjača (2), 2:0 I. prtenjača (21), 2:1 Burčul (26), 3:1 Š. Prtenjača (42), 3:2 Burčul (66-11m).

POLAČA: Š. Prtenjača I, Jurjević, Katuša, M. Jurjević, Bobanović, Š. Prtenjača , Bašić, I. prtenjača, L. Kulaš I (od 46. Erlić), L. Kulaš II(od 60. Čirjak),J. Bašić. Trener: -

HAJDUK: Čurčija, Nikpalj (od 46. Remšak), Jergan, J. pedić (od 82. Čulina9, Žilić, Zubčić (od 46. Klapan), Burčul, Senkić, Brkić (od 60. Karamarko), Buljat, Kožul. Trener: Marijan Lamešić.

Redoslijed na ljestvici: Dragovoljac 26, Velebit 23, Škabrnja 91 21, HV Posedraje 20, Bibinje i Zemunik 20, Zlatna luka 19, Hajduk 18, Pakoštane 17, Dalmatinac 16, Polača 14, Sabunjar 7, Arbanasi 6, Pag 3 boda.

25. travanj 2024 03:00