SportŽUPANIJSKO PRVENSTVO U PLIVANJU "ZIMA 2018"

Plivači Jadere osvojili 88 odličja!

19. prosinca 2018. - 09:39
plivv1

Na Županijskom prvenstvu u plivanju u organizaciji PK Zadra, nastupili su PK Dupin, PK Jadera, PK Zadar te članovi Triatlon kluba Zadar, koji su plivali izvan konkurencije. Natjecanje je održano u dva dijela - u prvom su nastupili stariji plivači i plivale su se 50 m discipline dok su u drugom nastupili mlađi plivači na 25 m disciplinama. U oba dijela PK Jadera nastupila je sa ukupno 132 natjecatelja koji su doplivali do 88 medalja. Većina plivača je po prvi put nastupila na natjecanju.

U prvom dijelu natjecanja u četiri discipline (50 m slobodno, 50 m leđno, 50 m prsno i 50 m leptir) za medalje su se borili stariji plivači podijeljeni u 6 kategorija. Ovdje su plivači doplivali do 68 medalja (31 zlatna, 17 srebrnih i 20 brončanih).

Po dvije zlatne medalje su osvojili: Ellena Šušteršić, Ema Krstić, Filip Smolić, Maksim Vrkić, Marija Kuman, Mate Molnar, Mirta Zubčić, Noa Kuman, Sandro Barić. Po jednu zlatnu i jednu srebrnu medalju su osvojili: Danica Sorić, Dorijan Marin, Duje Grgić, Ivan Paleka, Roko Grgić, Roko Peraić; jednu zlatnu i jednu brončanu medalju osvojili su: Barbara Jerak, Ivano Kuman, Klara Sorić, Lea Ikić i Roko Zubčić, a do zlatnih medalja su doplivali i Dominik Paleka te Valentin Špralja. Dvije srebrne medalje su osvojile Rita Herceg i Tonka Krstić.

Jednu srebrnu i jednu brončanu medalju osvojili su: Lovre Jerak i Šime Lukić dok su po jednu srebrnu medalju osvojili: Andrija Kačanić, Filip Manojlović, Ivano Žaja, Josip Gregov i Matej Džepina. Do dvije brončane medalja doplivali su: Aneta Zurak i Mihovič Ninčević, dok su po jednu brončanu osvojili: Filip Baričević, Jere Vlatković, Karlo Škifić, Kristijan Penjalov, Luka Čulina, Mareta Štrbac, Matko Udiljak, Melita Begić i Šimun Zdrilić.

U drugom dijelu natjecanja nastupili su najmlađi natjecatelji koji su se u pet disciplina (25 m noge slobodno s daskom, 25 m slobodno, 25 m leđno, 25 m prsno i 25 m leptir) borili za medalje, a bili su podijeljeni u 4 kategorije. U ovom dijelu natjecanja Jaderine ribice su doplivale do 20 medalja (6 zlatnih, 8 srebrnih i 6 brončanih). Po jednu zlatnu i jednu srebrnu medalju su osvojili: Kristian Bušić i Tin Mršić dok su po jednu zlatnu osvojili: Marin Šimičević, Noa Najman, Vita Buterin i Leona Rakvin.

Do dvije srebrne medalje doplivala je Cvita Vlatković, a po jednu srebrnu osvojili su: Toma Peroš, Loreta Radulić, Toni Mršić i Roza Matešić. Dvije brončane medalje osvojili su: Josip Višić i Antonio Dobrić, a po jednu broncu su osvojili: Iva Kapljić i Ivan Ajduk .

Na natjecanju su nastupili: Melita Begić, Josip Alduk, Ivan Alduk, Dora Babić, Noel Babin, Lovre Baraka, Ivan Barešić, Filip Baričević, Sandro Barić, Toni Bašić, Andrija Batur, Ivano Begonja, Lucija Bešlić, Lovre Bičić, Lucijan Brkić, Emanuel Brkić, Matej Brkić, Kristian Bušić, Gabriel Bušić, Vita Buterin, David Buterin, Luka Čulina, Ivan Ćurdo, Duje Demo, Nikola Dević, Antonio Dobrić, Marko Dragoslavić, Matej Džepina, Zara Gambiraža, Paula Golem, Josip Gregov, Roko Grgić, Duje Grgić, Ana Grubelić, Rita Herceg, Vito Herceg, Lea Ikić, Ivan Ivić, Lovre Jerak, Barbara Jerak, Andrija Kačanić, Iva Kapljić, Dorijan Klačar, Bartul Knežević, Luka Kocman, Toni Korda, Mateo Košta, Lucijan Kotlar, Dominik Krivokapić, Tonka Krstić, Gašpar Krstić, Ema Krstić, Ivano Kuman, Noa Kuman, Marija Kuman, Ivan Kundid, Zvonimir Kundid, Šime Lukić, Tomislav Magaš, Filip Manojlović, Vito Marcelić, Ema Marić, Dorijan Marin, Lara Marinković, Adrian Marinović, Roza Matešić, Nika Melada, Josip Mikulec, Mareta Mikulić, Mate Molnar, Tin Mršić, Toni Mršić, Karla Mužanović, Noa Najman, Mihovil Ninčević, Gabriel Padovan, Marin Paić, Ivan Paleka, Dominik Paleka, Adrian Pavić, Niko Pedišić, Kristijan Penjalov, Roko Peraić, Toma Peroš, Roko Perović, Marcel Prenđa, Loreta Radulić, Petar Rakvin, Leona Rakvin, Natalija Rakvin, Leon Rončević, Luka Rudić, Mate Rupčić, Josip Smolić, Filip Smolić, Danica Sorić, Klara Sorić, Cvita Sorić, Jakov Sorić, Karlo Stojanov, Karmen Šarić, Marino Šestan, Marin Šimičević, Ante Šimićević, Jelena Šimunac, Karlo Škifić, Ivan Šljuka, Valentin Špralja, Mareta Štrbac, Ellena Šušteršić, Ana Tadić, Marko Tolja, Neven Torbarina, Karla Torbarina, Matko Udiljak, Ivan Višić, Josip Višić, Cvita Vlatković, Jere Vlatković, Maksim Vrkić, Ella Pjerina Vukić, Vito Vukoša, Toni Zalović, Ira Zanki, Šimun Zdrilić, Lovre Zebić, Filip Zekanović, Roko Zubčić, Mirta Zubčić, Aneta Zurak, Ivano Žaja, Ivan Županović.

23. travanj 2024 18:27