Pomoćnici: Brajković i Vučenović (svi Šibenik)

Strijelci: 0:1 Blažević (28), 0:2 Jurić (37)

ZAGORA: Slavica, Knez, Jurišić, Rajčić, Ljuba, Pazo, F. Bitunjac, Malčić, B. Bitunjac, Petrović, Sablić

Još su igrali: Bulat, Slugan, Rodić, Barada, M. Ninčević, Pastulović, Stojak

Trener: Tomislav Brnadić

ZADAR : Pinčić, Surać, Ikić, Jurjević, Vasilj, Galešić, Župan, Jurić, E. Katuša, Repić, Blažević

Još su igrali: Matasović, Begić, Kevrić

Trener: Zvone Jurić

Od samog početka gostujući igrači imali su više od igre te su ugrozili nekoliko puta vrata domaćih. U osmoj minuti Župan je izvrsno pronašao Repića, Slavica izvrsno reagira. Nakon toga u 18 minuti Blažević je oštro tukao, ponovo se Slavica ističe i na kraju ponovo Župan svojim udarcem isprobava Slavicu. Svoju nadmoć u igri okrunili su Zadrani u 28 minuti kada je Jurić osvojivši loptu na centru prešao nekoliko prepreka i izvrsno asistirao za Blaževića koji postiže zgoditak za 0:1. Također i Jurić oprobava svoj udarac, da bi u u 37 minuti nakon asistencije Župana Jurić povisio na 0:2, a s tim rezultatom je završen prvi dio susreta, da bi samo jednom intervenirao i to dobro vratar Zadra Pinčić.

Istim tempom nastavljaju igrači Zadra u nastavku drugog dijela pa su Blažević i Repić imali po prigodu, ali ih nisu iskoristili. Do kraja susreta domaćini su u 83. minuti dva puta bili u poluprilikama no bez dobre završnice, da bi igrač Zadra Repić imao slab dan nije se upisao u listu strijelaca. Sve u svemu Zadar je zasluženo kombiniranom momčadi pobijedio u Unešiću Zagoru.

25. travanj 2024 13:53