SportFOTO: KAKO SU ZADRANI POTOPLJENI NA ŠUBIĆEVCU

Porazan rezultat u dvoboju ranjenika!

9. ožujka 2019. - 20:20
sibenik_zadar23-090319

ŠIBENIK – Igralište na Šubićevcu. Gledatelja 300. Sudac: Josip Duganđić (Komin).

ŠIBENIK - ZADAR 5:0

Strijelci: 1:0 Price (8), 2:0 Kukec (18), 3:0 Bulat (43), 4:0 Kendeš (71), 5:0 Lokin (92).

ŠIBENIK: Labrović, Pecolaj, Panđa, Antunović (od 72. Celić), Kukec, Musa, Prince, Barišić, Maleš (od 60. Kendeš), Vukorepa, Bulat. Trener: Borimir Perković.

ZADAR: Bender, Pranić, Jerbić, Ikić, Surać, Begić, Muić, Župan (od 46. Tokić), Zdrilić (od 46. Llalons), Repić (od 82. Katuša), Blažević. Trener: Mislav Karoglan.

Izmjenjivali su se napadi u početnoj fazi igre, pa je tako u četvrtoj minuti Bender dobro reagirao otklonio opasnost, da bi Muić u šestoj minuti pokušao no bez efekta. U osmoj minuti Prince zabija za vodstvo 1:0 nakon što je dobio loptu u kaznenom prostoru Zadra. Samo deset minuta kasnije kazneni udarac za domaćina, dvije dekoncentracije obrane koštale su Zadra drugog primljenog zgoditka. Nakon toga sve je bilo mirno igralo se u polju da bi se Repić okušao u 38 minuti no ne pogađa cilj, a onda je uslijedio slobodnjak sa 25 metara Bulat je zabio za 3:0 i kraj prvog dijela.

U drugom dijelu trener Zadra Karoglan zamijenio je dvojicu Župana i Zdrilića no nije pronašao formulu kako zaustaviti Šibenik. U 69. minuti je najbolja prigoda bila Zadra Blažević je tukao sa 7-8 metara no i on nije pogodio, vratar Labrović odbija u korner. Četvrti zgoditak je djelo Kendiša, a Lokin je u sudačkoj nadoknadi postavio konačan rezultat.

18. travanj 2024 23:36