SportFOTO: KAKO SU ZADARSKI NAVIJAČI DOČEKALI RUKOMETNI SPEKTAKL NA RASPRODANOM VIŠNJIKU

Prijenos uživo: Srbija povela, a onda je krenula velika serija Červarovih igrača

Piše SN
14. travnja 2019. - 23:08
jm_hrvatska_srbija3-140419

Utakmica sa Srbijom se još igra, a mi vam donosimo prvu fotogaleriju sa zadarskog događaja dana, utakmice rukometne reprezentacije Hrvatske na Višnjiku.

Pogledajte u kakvom su raspoloženju navijači dočekali utakmicu!

KRAJ UTAKMICE!

27:23 - Kukić je zabio u zadnjim sekundama, ali to nije pokvarilo dojam sjajne izvedbe Kauboja večeras. Hrvatska se plasirala na Euro dva kola prije kraja kvalifikacija! Čestitke Kaubojima!!!

27:21 - Mamić fantastičnim šutom zabija svoj treći pogodak večeras!Srbija zove time-out.

26:20 - Vranković sjajnom solo-akcijom pogađa za novih plus šest!

25:20 - Ilić je ovaj put uspješniji sa sedam metara.

25:19 - David Mandić zabija svoj drugi pogodak, ovoga puta iz sedmerca!

24:19 - Ivić brani sedmerac Nemanji Iliću!

24:19 - Pogađa sada i Mošić.

24:18 - Karačić se pretvara u junaka drugoga dijela, sjajan pogodak za novih plus šest!

23:18 - Nemanja Ilić pogađa iz sedmerca, malo je nedostajalo da mu to 'skine' Ivić.

23:17 - Malo smo i sreće imali sada... Bećiri je pucao iz kontre, pogodio je gredu, ali se lopta od Cupare odbila u mrežu!

22:17 - Fenomenalni Filip Ivić drži nas i dalje na pet razlike!

20:15 - Fantastičan Karačićev pogodak! Odustali smo od obrane 5-1, krenuli agresivnije i odmah to izgleda bolje.

19:15 - Sjajno pogađa Vranković za novih plus 4!

18:15 - Opet ne stojimo dobro u obrani. Vorkapić zabija za minus 3.

18:14 - Nemanja Ilić s krila smanjuje na minus 4.

18:13 - Osmi pogodak Manuela Štrleka! Čudesna Štrlekova igra večeras, još je jednom siguran sa sedam metara!

17:13 - Počelo je drugo poluvrijeme. Stepančić je iz teške situacije promašio s devet metara, a to su iskoristili srpski reprezentativci i postigli s dva brza pogotka, jednako kao i u prvome dijelu. Lino Červar zove prvi time-out već u ranoj fazi drugoga poluvremena.

KRAJ PRVOGA POLUVREMENA - Reprezentativci Srbije bolje su otvorili susret, poveli su dvama brzim pogocima, no brzo su se Kauboji posložili i preokrenuli rezultat. Štrlek je ušao u sjajnu seriju i doveo Hrvatsku u vodstvo koje naši rukometaši nisu ispuštali do kraja prvoga dijela. Ivić je zamijenio Šegu na vratima sredinom prvoga poluvremena i još jednom pokazao da je u izvrsnoj formi. Najbolji pojedinac Kauboja je Manuel Štrlek koji je postigao čak sedam pogodaka.

17:11 - Pogađa sada i Šipić! Ajmooo!!!

16:11 - Ivić sjajno brani jedan pokušaj, ali zatim Pušić popravlja i zabija.

16:9 - Duvnjak je prekinuo napad Srbije i dodao Karačiću koji nesebično prepušta Štrleku da iz kontre zabije svoj sedmi pogodak!

15:9 - Štrlek je još jednom nepogrešiv sa sedam metara!

14:9 - Božić Pavletić nastavlja sa sjajnom realizacijom i zabija svoj treći pogodak!

13:9 - Srbija je vezala dva brza pogotka i Lino Červar zove prvi time-out. U pauzi je više puta istaknuo da obrana mora biti agresivnija.

13:7 - Upisuje se i Božić Pavletić u strijelce, a odmah zatim zabija i svoj drugi pogodak! Imamo plus šest!

11:7 - Odmah uzvraća Zelenović.

11:6 - Pogađa i Mandić s krila!

10:6 - Sretenović pogađa za Srbiju.

10:5 - Mamić dodaje svoj drugi pogodak i Hrvatska prvi put vodi pet razlike!

9:5 - Posložili smo se u obrani i sada to sve bolje izgleda nego u početku. Duvnjakova bomba za novih plus četiri!

8:4 - Bravo, Luka! I Stepančić se upisuje u strijelce!

7:4 - Pešić smanjuje na minus 3.

7:3 - Još jedna kontra i peti pogodak Manuela Štrleka!

6:3 - Duvnjak sjajnim prodorom zabija svoj prvi pogodak večeras!

5:3 - Kako igra Štrlek večeras! Četvrti njegov pogodak za novih plus dva!

4:3 - Pušica vraća na minus 1.

4:2 - Fenomenalni Štrlek zabija svoj treći pogodak i Srbija je prisiljena pozvati prvi time-out već u ranoj fazi susreta!

3:2 - Štrlek zabija iz kontre pogađa za prvo naše vodstvo na utakmici!

2:2 - Štrlek iz sedmerca zabija za izjednačenje! Ajmo, Kauboji!

1:2 - Mamić zabija! Duvnjak pod prekršajem nije uspio realizirati udarac, ali Mamić popravlja i zabija prvi gol za Hrvatsku na ovoj utakmici!

0:2 - Srbija je povela s dva brza pogotka, naši se još traže u obrani. Pokušao je Stepančić s devet metara pod prekršajem koji nije suđen, ali je to uspio obraniti Milosavljev.

0:0 - Počela je utakmica u Zadru. Sretno, Kauboji!!!

----------------------------------------------

20.25: Momčadi su istrčale na parket dvorane Višnjik u Zadru. Izvedene su himne obiju reprezentacija, dvorana je puna do zadnjega mjesta i sve je spremno za spektakl!

HRVATSKA: Šego - Štrlek, Božić Pavletić - Musa - Mamić, Duvnjak, Stepančić

Klupa: Ivić, Mandić, Vida, Bećiri, Šipić, Jaganjac, Karačić, Gađa, Sršen (Vranković, Vekić)

SRBIJA: Milosavljev - N. Ilić, Vorkapić - Marsenić - Mošić, Kukić, Zelenović

Klupa: Ivanišević (Cupara), V. Ilić, Nikolić, N. Živković, Pešić, Sretenović, Pušica, Nikolić, Krsmančić, Crnoglavac

20. travanj 2024 07:54