SportJUDO MEĐUNARODNI MEMORIJALNI TURNIR „MARIO ZEBIĆ 2019“

JK Zadru šest odličja!

Piše Ivica Gjergja
13. svibnja 2019. - 21:14
judomz

U Kaštelima je održan međunarodni memorijalni judo turnir „Mario Zebić" na kojem je nastupilo 340 natjecatelja iz 23 kluba. Natjecalo se u uzrastima mlađih dječaka i djevojčica, dječaka i djevojčica u uzrastu mlađih kadeta i mlađih kadetkinja te u uzrastu kadeta i kadetkinja. Među njima bili su i mladi članovi  Judo klub Zadar njih 10, predvođenih trenerima Antom Zankijem i Draganom Kneževićem. Mladi judaši i judašice osvojili su ukupno šest odličja od čega su dvije zlatne, tri srebrene i jednu brončanu medalju.

U kategoriji dječaka i djevojčica do 10. godina, Petar Dukić osvojio je srebreno odličje, dok je Armin Brčković osvojio brončano odličje. U kategoriji dječaka i djevojčica do 14 godina Augustina Mihatov je osvojila zlatno, a Ena Knez i Fabijan Dražić su osvojili srebrena odličja.

U kategoriji mlađih kadeta i mlađih kadetkinja, Nora Zekanović osvojila je zlatno odličje. Pored njih osvajača odličja nastupili su Josip Klarin, Niko Radulović, Poldo Novaković i David Šokota.

19. travanj 2024 13:00