SportTREĆA HNL JUG 28. KOLO - PRIMORAC PROTIV PRIMORCA

Biograjci bolji od Stobrečana

18. svibnja 2019. - 23:25
detalj prim

BIOGRAD – Igralište Kazimira i Silvia. Gledatelja 100. Sudac: Josip Višić 6,5 (Split)

PRIMORAC (B) – PRIMORAC (S) 2:0

Strijelci: 1:0 Vodopija (53), 2:0 Zelić (63-11m).

Najbolji igrač: Luka Vodopija (Primorac).

PRIMORAC (B): Topić (7), Brzoja (7), Colić (7), Marković (7), Vodopija( 8) od 88. Lazarevski -), Paponja (7), od 58. Petković -), Zelić (7,5) (od 80. Jurišić -), Prpić (7), Blatančić (7,5).

PRIMORAC (S): Šolić (6,5), Čeko (6), Barać (6,5), Mikrut (5, Boban (6), Rogljić (6) od 77. Duvnjak -), Jureškin (6) od 76. Brković -), Jurenić (5,5), Domazet (6), Bagarić (6), Grković (6).

U prvom dijelu susreta gledatelji nisu vidjeli dobru igru iz razloga što je puhalo jako jugo koje nije dozvolilo nogometašima zadržati loptu, pa je poluvrijeme završeno bez zgoditaka.

U drugom dijelu domaćini su žestoko krenuli i u 53. minuti poveli. Naime, lijepu kombinaciju napadačkog reda nastavio je Smokrović koji je zaobišao dvije prepreke i izvrsno asistirao Vodopiji koji zabija za vodstvo.

Drugi zgoditak djelo je potentnog Ivana Blatančića, izvrsno je ušao u kazneni prostor gdje je srušen, a Zelić je bio siguran realizator za 2:0.

Nakon toga domaćini su mirnom i pametnom igrom doveli susret do kraja za velika tri boda.

19. travanj 2024 20:56