SportMALONOGOMETNI TURNIR "VUKŠIĆ 2019."

Slavili Njivice, Varoš i Bulić!

Piše Marko Ledenko - Mane
6. srpnja 2019. - 21:40
DSC00728.JPG

Varoš se po rezultatu lako obračunao s goropadnim Torovima koji su imali jak motiv protiv velikog protivnika, ali situacija na terenu nije baš bila takva. Varoš je brzo poveo 2:0 i s tim rezultatom se otišao na odmor. Početkom drugog poluvremena Torovi su stisnuli žestoki presing i smanjili rezultat na 2:1. To im je dalo još veća krila i stvorili su još par izglednih šansi, ali iskusni Baričić brani odlično. U nastavku utakmice dolazi do izražaja veliko iskustvo i kvaliteta Varoši koji su uigranim akcijama matrirali obranu Torova.

Stari rivali s turnira Njivice i Popay odigrali su solidnu utakmicu jer su gledatelji očekivali pravi derbi. Njivice su mudrom taktikom razbili odličnu ekipu Popaya koja nikako nije uspjela nametnuti svoj ritam igre i poraz je bio neizbježan. Bulić i Gaćelezi odigrali su zanimljivu i efikasnu utakmicu s puno rezultatskih preokreta. Na kraju su pobjednika odlučili penali u kojima je ekipa Bulića bila uspješnija i zasluženo izborila prolaz u daljnje natjecanje. Na turniru sudjeluje 37 ekipa.