SportMALONOGOMETNI TURNIR “ VUKŠIĆ 2019 “

Odigrane četvrtfinalne utakmice; Heroji Vodice bili su posebno “nabrijani“ protiv starih športskih rivala Varoši

Piše Marko Ledenko-Mane
12. srpnja 2019. - 15:55
66286649_2120131034780067_6176029977985679360_n

Na turniru u Vukšiću odigrane su četvrtfinalne utakmice s mnogo lijepih, zanimljivih i efikasnih utakmica. Heroji Vodice bili su posebno “nabrijani“ protiv starih športskih rivala Varoši, koji su ih porazili u polufinalu na prestižnom turniru u Smiljevcu.

Heroji su od prve minute krenuli žestoko i to im se isplatilo, Iko Bašić je u petoj minuti doveo Heroje u vodstvo 1:0. U nastavku utakmice žestoki napadi Heroja ne prestaju i maestralni Zekonjić povećava vodstvo Heroja na 2:0, a s tim rezultatom odlaze na odmor. U drugom poluvremenu Heroji su opet pokazali svoju veliku kvalitetu i želju da se osvete za poraz u Smiljevcu i do kraja utakmice su jednostavno razbili Varoš, porazivši ga visokim rezultatom 5:1.

West Ham Ražine je očitao malonogometnu lekciju Podgrađu za koje su nastuplili velika malonogometaška imena Hrvatske: Šamija, Ješe, Mišković, Saša Babić. West Ham je nametnuo žestoki ritam igre i brzim proigravanjima stvarali su veliku pomutnju u obrani Podgrađa. Knežević i Perić davali su poseban ton igri Wes Hama, jer su sjajno proigravali svoje suigrače i postigli su odlučujuće golove.

Cafe bar Boris sastavljena od igrača Polače i Primorca bila je prevelik zalogaj za mladu ekipu iz Čiste Velike. Od prve minute gledatelji su vidjeli da je velika kvaliteta na strani ekipe caffe bara Boris, koja je tijekom cijele utakmice stvarala bezbroj šansi i zasluženo su porazili mladu ekipu iz Čiste Velike 6:2.

Hattrick je neočekivano i lako pobjedio Budak 4:1. Hattrick se lako obračunao sa sporom obranom Budaka, koja nije mogla parirati brzim napadačima Hattricka. Turnir se pomalo privodi samoj završnici, polufinale su u petak, a velika finalna večer s bogatim programom je u nedjelju.